Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2012. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Aria249

2018. november 25.

Nem rossz minőségű termék, de nekem nagyon zavaró, hogy lassan szárad, így ha sietek, foltot hagy a blúzokon. Az illata púderes, semleges illat, nem szeretem túlzottan, de elhasználom, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Jeanette88

2018. október 2.

Pozitív csalódás volt. Nem bíztam nagyon benne,ennek ellenére meggyőzött. Kellemes, finom illatú, és egy normál napot végig kibírni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Olcsó, valóban nem hagy foltot,amit rettenetesen értékelek, kis kellemes az illata, normál napot igen, viszont egy húzós hosszú napot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kincsq

2018. május 16.

Megvagyok vele elégedve, kellemes illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Megvagyok vele elégedve, kellemes illatú.

Lilluska

2017. május 30.

Én az egyik rendelésemhez ajándékba kaptam ezt, viszont sajnos nyáron/melegebb napokon nem működik. Ezért hétvégente otthon használom, amikor nem csinálok semmi különöset, csak takarítok, vagy boltba megyek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Kmerci

2017. április 29.

Eddig ez a deo ami bevált egyedül a lassú száradása miatt nem olyan jó de egész nap fedést ad, kevesebbet izzadok és ha száradás után öltözök fel(ha van annyi időm hogy ezt megvárjam) akkor a ruhámnak se lesz olyan borzasztó izzadság-deo kombó szaga. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Orchid

2017. március 20.

Update:
3 csillagról feltornázta magát 4-re. Továbbra is baromi lassan szárad és ha kicsit kapkodok, akkor érhető módon foltot hagy. Viszont ha megszáradt, akkor estig bírja, ami nálam igen nagy szó és nem irritál! Iszonyat sokáig elég, szóval akcióban nagyon megéri beszerezni, még az is megeshet, hogy újra veszem.

2016. november 8.:
Én is csak otthon használom, mert nagyon nehezen szárad. A hatásával félig-meddig vagyok megelégedve, nekem foltot is hagyott. Az illata viszont kellemes, egyáltalán nem tolakodó. Olcsón jutottam hozzá, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Update:

2016. november 8.:

Ella

2017. március 6.

A férjem használta először, ő közepesre értékelte, mert egy hosszabb, melegebb napot nem bír ki. Én is rendeltem magamnak, télen, ha nem kell ide-oda rohangászni, akkor jó, de egy nehezebb napon már nem állja a sarat. Pozitívum, hogy gyorsan szárad, enyhe az illata és nem hagy foltot, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Misty

2017. január 4.

Nekem tökéletesen bevált, finom illata van, a ruhákon nem hagy nyomot valóban, és a tartósságára sem lehet panasz. Ha látom katalógusban akciósan, valószínűleg újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Reegii

2016. november 10.

Az én tetszésemet nem nagyon nyerte el ez a termék. Jó az illata, jó áron lehet hozzájutni, de semmi hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.