Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Golyós dezodor egyedülálló bőrvédő összetevőkkel. Kondicionál és selymesen lágy érzést biztosít, nem szárítja ki a bőrt. Kellemes az illata.

jane79

2019. május 11.

Nagyon akartam szeretni az Orilflame deóit de sajnos nem váltak be. Semmelyik kupakos (talán egyik jobban teljesített mint a másik, de nem volt elég). Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Froci

2017. május 1.

Akciósan az ára nagyon jó,az illata kellemes, de a dezodoráló hatása nem valami átütő. Eddig a zöldet használtam, annak az illatát jobban szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Ella

2017. április 24.

Annyi a pozitívuma, hogy viszonylag gyorsan szárad, de még az 5 fokos áprilisban sem képes mérsékelni a testszagot. Az "illatától" rosszul vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ttenasz

2015. július 21.

Jó kis golyós deo. Szuper az illata, nem irritálja a bőrt. Hamar szárad és egész nap véd az izzadástól. Többször is vásároltam, az árai is szuper, akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

JudithBeauty

2015. június 4.

Nekem nagyon bevált. Az illata finom, virágos és nem irritálja a bőrt epilálás/borotválás után sem. A dezodoráló hatása is jó, és nem ragad. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

tuncsa

2014. augusztus 3.

Nagyon finom az illata, de a hatása csak 90%-os, a többi oriflame golyós deo mind 100%-an teljesített eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Két hete használom, még ajándékba kaptam a télen. Az illata tényleg jó, az izzadást is gátolja kb. fél napig, de irritálja a bőrömet :( Az összetevők alapján nem tudom, mi ebben a bőrbarát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Fevi

2013. január 25.

Eddig a szürke kupakos társát használtam, majd kíváncsiságból áttértem erre. Nagyon jó, kellemes illata van kifejezetten tetszik. A hatása is bevált, nem irritálja a bőröm. Egész nap megállja a helyét, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

ursus

2012. augusztus 30.

Nem vált be. A legnagyobb kánikulában teszteltem és sajnos már 1-2 óra után komoly izzadságszagom lett.
Gondoltam sok év kihagyás után újból esélyt adok a golyós deoknak. Nem tudom, hogy urban legends-e vagy sem, mely szerint nem jók a golyós deo-k, mert a bacik a görgőkkel bejutnak a tégelybe és így hamar megbuggyannak.
Mindenesetre kérlek Benneteket erősítsetek vagy cáfoljatok meg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Mindenesetre kérlek Benneteket erősítsetek vagy cáfoljatok meg :)

CocoSunrise

2012. július 29.

Anyukám nevében pontozok, teljesen el van tőle ájulva nagyon szereti de csak ezt a Pure Care félét. Megkért, hogy rendeljek még neki. Eddig mindketten Garnier minerals-t használtunk, de ő most áttért erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.