Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, alkoholmentes, golyós dezodor, amely 24 órás védelmet nyújt. Hamameliszkivonata nyugtatja az érzékeny bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

Ella

2017. március 6.

Borotválás után használom. Nem irritál, gyorsan megszárad, de egy melegebb napon már csődöt mond. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

fdorottya

2014. szeptember 10.

Hát én nagyot csalódtam benne! Nálam semmit nem használt! Az illata viszont tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Yellow Paca

2013. december 16.

Kellemes illata van, engem kék vagy zöld rexonára emlékeztet.
Hát és kb ennyi. Én eddig minden féle izzadásgátló ellenére foltokat produkáltam, és mindenféle izzadásgátló nyomot hagyott a ruhámon.
Pláne hogy ajándékként kaptam a rendelt csomaghoz, ezért nincs okom lepontozni. Ugyanannyira vagyok elégedett vele mint egy száz forintos vagy egy 500 Forintos golyós izzadásgátlóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 16.

Kellemes illata van, engem kék vagy zöld rexonára emlékeztet.

jane79

2013. május 11.

Most használom, kicsit túl sensitive nekem, alig érzem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Most használom, kicsit túl sensitive nekem, alig érzem az illatát.

Blame

2013. január 4.

Nemrég használom és nekem nagyon bevált. Az illata kellemes és visszafogott. Az izzadásgátló hatása is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

jns.melinda

2012. június 19.

Szeretem, véd az izzadás ellen 30+ fokban is, nagyon semleges az illata ezért simán lehet parfümöt használni mellé, kedvező az ára, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.