Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. augusztus 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az After Hours vérpezsdítő, energikus, a naplemente varázsát idéző, vidám illat. Szikrázó, gyümölcsös jegyekkel indul, majd a piros pünkösdirózsa és a pézsma kacér, érzéki aromája következik, ami egész éjszaka ellenállhatatlan illatfelhőbe burkol.

Bubucim

2017. május 14.

Hű, imádtam. :) Ma már nem használnám, mert nálam bulizós parfüm volt, manapság pedig nem járok bulikba. Még másnap is éreztem magamon az illatát. Ezt Oriflame-ék jól eltalálták. Bulizós illatnak hirdették, olyan volt az üvege, a doboza, az illata és a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

xxEDITxx

2016. október 29.

Úgy imádtam ezt a parfümöt amikor gimis voltam ! Tiniként ez volt az első parfümöm amibe beleszerettem..és most is szeretném, ha lenne valahol....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Sinistra

2016. május 26.

A fragranticán csupa negatív kritikát kapott ez a parfüm. Nem értem, hülyék ezek? :D Személyesen a kedvenc Oriflame parfümöm, és talán úgy általában a kedvenc parfümöm s egyben. Egyszer volt ilyenem, aztán sajnos már nem tudtam venni, mert ezek majmok kivonták a forgalomból. :@ Ez egy életvidám, bulizós, éjszakai illat, kicsit pimasz, kicsit flörtös, és a legszebb gimis emlékeimet juttatja eszembe. Mint egy sulis amerikai álom. Egy bálra tuti ezt viselném, ha még suliba járnék. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Szimat

2015. szeptember 27.

Mmmm, ez finom volt, hiányzik! Borzasztóan tetszett, nem jött szembe úton-útfélen, és (mellékesen, de tényleg csak mellékesen!:D ) a pasik teljesen megvesztek tőle. Ez utóbbi szempont valóban huszadrangú az illatválasztáskor: vagyok olyan önző, hogy kizárólag az engem elcsábító illatokat lötyköljem magamra. Ha ez a Férfinak is bejön, az mázli, ha nem, akkor inkább nézegessen csak távolról.:P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Nikita0828

2015. május 27.

Én is vennék ilyen parfümöt ha van valakinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Én is vennék ilyen parfümöt ha van valakinek! :)

Poppycat

2014. szeptember 6.

Szerelem volt első illatolásra, lyukasra dörzsöltem a katalógust! :D A kedvenc illatom volt, illetve még mindig ez lenne, ha kapható lenne. Nagyon tartós, különleges illat őszre-télre, amikor magamra fújtam, mindenki megjegyezte, hogy milyen finom illatom van. :) Ha bárki tud hasonló parfümöt légyszi írjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

pipacsvirág

2014. március 4.

Még gimiben használtam el egy üveggel. Túl tartós nem volt, igazából semmi különleges. De nap végén mindig megmaradt egy nagyon finom vanilliás illat tőle a hajamban és azt nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.