Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

DianaS

2016. április 13.

Első kézfertőtlenítő volt :) Nagyon szerettem használni, magamnál hordtam tehát hozzám nőtt, egyáltalán nem volt kellemetlen érzés a kéz fejen, csak erős alkohol szag, és most h látom az összetevőit megnyugodtam vele kapcsolatban. Csak azért 4* mert találtam jobb, sprays fertőtlenítőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

natasa

2016. február 28.

Csak kipróbáltam, egyszer. Elég is volt. Szerintem büdös, szinte fejfájdítóan erős szaga van. Felvitel után úgy éreztem, hogy azonnal kezet kellene mosnom. Kellemetlen érzés volt, nem tudom, hogy miért. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

Damayanti

2015. december 20.

Ugyan azt nyújtja, mint bármelyik másik kéztisztító, de ennek olyan erős vegyszeres-alkoholos szaga van, hogy párom 10 méteres körzetben nem tudott mellette megmaradni ha használtam, illetve autóban út közben emiatt ki is volt tiltva a termék vagyis meg volt tiltva a használata, így váltottam másra és jól jártam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

bYou

2015. március 2.

Abszolút ugyan olyan, mint akár melyik kézfertőtlenítő. Semmi extra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Abszolút ugyan olyan, mint akár melyik kézfertőtlenítő. Semmi extra

ppetruska21

2013. december 29.

Kipróbáltam de azt kell, hogy mondjam egy olcsóbb kézfertőtlenítő is tud ennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

orsipanka

2013. május 9.

Utazásokhoz valóban praktikus, de szerintem is ugyanazt tudja, mint bármelyik másik márka hasonló terméke. Ez volt az első ilyen kéztisztítóm, de legközelebb inkább valami olcsóbbat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

nkatika

2013. február 12.

Nyári fesztiváljaim és koncertélményeim kihagyhatatlan kelléke. Kicsit ragacsos. Drága, ebben a kategóriában vannak ugyanilyen kiszerelésű, olcsóbb termékek, ugyanezzel a hatással is. Ez volt az első ilyen kézmosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Habchók

2013. február 8.

kellemes illatú, tisztít és fertőtlenít - arra vigyázzunk hogy sebbe ne kerüljön mert borzasztóan fog csípni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

picike

2012. augusztus 17.

Jól tisztít, és tényleg jól beszívódik. DE... sátrazáskor az első este ezzel a tisztítóval tisztítottam a kezem, és amikor felébredtem a kezeim olyan szárazok voltak, hogy fájtak ahogy ki nyitottam a kezem és össze csuktam, nem kell mondani barátnőm szedte ki a kézkrémem a táskámból azóta a kéztisztító a polc tetején csücsül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

katica22

2012. augusztus 12.

Viszonylag jó kéztisztító, hamar beszívódik. De nekem az illata nagyon erős, és a kezemet is kicsit szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.