Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2017. január 13.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

100%-osan pamut arctisztító párnák a bőr gyengéd tisztításához és tonizálásához.

hógolyó

2018. december 9.

Szeintem katasztrófa. Kettesével használom, oly vékony. Az enyém málik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Szeintem katasztrófa. Kettesével használom, oly vékony. Az enyém málik is.

piperepozitív

2017. május 6.

Kicsit meglepődtem, mikor megláttam, ettől azért nagyobb átmérőre és vastagságra számítottam... Egész pici csomagocskát tesz ki.
Egyáltalán nem mállik szét, nem jönnek ki szálak belőle, de jobban tetszene, ha puhább lenne. Micellás vízhez picit kemény, krémes vagy géles sminklemosóhoz talán jobb (mindhármat próbáltam).
Nem rossz, használható, de biztos nem veszem újra.
Már az akciós áráért (350 Ft-ért vettem) lehet kapni kb. ugyanennyi db dm vagy rossmann saját márkás, ehhez képest óriási, vastag, és puha párnát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Nem rossz, használható, de biztos nem veszem újra.

WAME123

2017. március 1.

Szeretem, mert vékony, de nem esik szét, nem darabos, sok fér belőle a kis tartókámba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.