Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: H.Zsanett, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Revitalizálja a töredezett körmöket. Tápláló hatású, bogyótermésű növények olajával. Gyorsan felszívódik.

Kiszerelés: 7 ml

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Én kenegettem egy darabig hűségesen, de be nem szívódott még a bőrbe se, kentem össze vele mindent, és annyira nem is éreztem, hogy csodát tett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

xszemyx

2015. április 29.

Fogalmam sincs, hogy van-e hatása, csak azt veszem észre, hogy nagyon nem szívódik fél óra elteltével is annyi van rajtam, amennyit rákentem. Aztán nem győzöm leszedni, mikor már úgy tevékenykednék és nem akarok mindenhova kenni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

asztromélia

2014. április 25.

Nem igazán szeretem. Nekem egyáltalán nem szívódik be, és félek hogy a körmömről mindenfelé szétkenem, pl a ruhámon. Változást sem igen vettem észre a körmeimen, elhasználom és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Ina15

2014. február 2.

Én már régóta nem használom az Avon-t és az Oriflame-t sem. De mikor kaptam egy ismerősömtől kölcsön, akkor azon gondolkodtam, hogy ennek be kell válni köröm száradás ellen. És mikor elkezdtem használni egy ideig akkor láttam, hogy igencsak jó termék és kéne belőle még1. Rendeltem is és nagyon megvagyok vele elégedve, sőt még az illata is kiváló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Galadriel

2013. december 29.

Ha szárazak a körmeim, mindig ezzel kenegetem be vele. Nekem bevált, szépen megjavítja, és a körömágyam is puha lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

lilla.kiraly

2013. december 9.

Nem igazán segített a körmeim állapotán. A körmeim töredezettek. Szorgalmasan használtam 2 hónapig, de semmi javulás. Nem akartam már tovább használni, így azon gondolkoztam, hogy kidobjam-e. Végül kipróbáltam sarok puhításra:'D Arra bevált:D De nem ez a célja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

Myrkky

2013. október 23.

Szerintem is hatásos, bár valóban mindig használni kell ehhez. Szerintem sem nagy dolog esténként bekenni és beledörzsölni a körömbe. Én azért rendeltem, mert a sok lakkozástól a körmeim elkezdtek szétválni. Erre nagyon jó, ha rendszeresen használom, egészségesebbnek érzem azóta. Bár az egyik sarka letört, mert még mindig kicsit száraz. Azt én sem értem, hogy egyes hozzászólók miért várnak száradást, hiszen ez olaj, nem körömlakk, mégha a csomagolása olyan is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

farkaspetra

2013. augusztus 13.

Szerintem nagyon jót tesz a körmöknek. Naponta akár többször is be lehet vele kenni, mert az állaga miatt sokáig elég. Én úgy szoktam rákenni a körmömre, mint a lakkot, aztán belemasszírozgatom pár percig, majd lemosom. Egyből látszik a javulás, és annyiszor ismétlem meg, amennyiszer akarom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

kriszta0329

2013. június 1.

Szerintem este tényleg két pillanat bekenni vele a körmöt- és a hatásárt szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

kothencz001

2013. május 28.

Az én körmeimmel semmit nem csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Az én körmeimmel semmit nem csinál...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.