Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Édesmandula-olajban gazdag készítmény a kéz és a körömágybőr puhítására.

Kiszerelés: 100 ml

Naturka

2012. november 8.

Én esti kézkrémezés után még ilyet is teszek rá, pihe-puha lesz tőle a kezem, meg a könyököm, meg a lábam:). Kézfürdetőként viszont nem sok értelmét láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

CocoSunrise

2012. szeptember 26.

Ismerősömnek vettem pár hónapja és feltűnt, hogy nem használja úgyhogy kipróbáltam párszor, lássam mi a gond vele. Hát hosszútávon nincs nagyon hatása és nagyon lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

judit.nemes1028

2012. március 16.

hát mikor megláttam, hogy első helyen van a paraffinum liquidum, azzal a lendülettel a kukába landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Bellala

2012. március 16.

Használtam masszírozásra, nehezen szívódott be. Használtam kéz-áztatáshoz, sokadik szappanos kézmosással tudtam eltávolítani a hátramaradt zsíros réteget. Az illata viszont isteni, szimpla masszázsolajnak használjuk, úgy meg megérdemli a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Palmitate, Isohexadecane, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Peg-40 Sorbitan Peroleate
Tisztítószerek: Peg-40 Sorbitan Peroleate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.