Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2021. június 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Védi a kézbőrt, puhít, egyenletessé teszi a bőr tónusát és 24 órás hidratáltságot nyújt.

Yubiri

2021. szeptember 17.

Nekem is, ugyanúgy ahogy az előttem szólónak inkább az illata tetszett, mint a hidratáló hatása.
Extra sokat mosok kezet (nem csak a covid miatt, hanem amúgy is), és nagyon száraz a kezemen a bőr, gyakran kell krémezni. Ezen kívül még azt is szeretem, ha finom illatú a kezem :) Ebből kifolyólag többfajta kézkrémem van egyszerre otthon, táskában, munkahelyen stb.és sokszor nyúlok ez után. Kissé vizesebb állagú, finom puha barackos illatú kézkrém, viszont volt sok olyan kézkrémem, ami jobban hidratált. Ettől függetlenül akciósan szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

zdoreebaba

2021. július 1.

Mintha egy barackos ültetvény mellett piknikeznék. Az illata egy valóságos álom, akárcsak az őszibarack zamatossága. Hígabb állagú krém, hamar beszívódik és jól puhítja a kézbőrt. Ám a hidratálása nem teljeskörű, mert a beszívódást követő pár órán belül újra lehet kenni a kezeket, mert száraznak érzem tőle. Gyors kenegestős krémnek megteszi, de ne várjatok tőle maximális hidratáltságot. A barack édeskés illata viszont kárpótol mindezért. Nálam ez egy jóindulatú 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.