Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém tavasz ihlette, könnyed illattal. Csodálatos virágos és gyümölcsös illattal. A krém hatékonyan ápolja a bőrt.

zdoreebaba

2019. április 23.

Szeretem. Illatát jól tükrözi a neve, egy igazi nagy csokor virághoz hasonlítható. Ezt jól eltalálták...Közepesen hidratál, táskabarát, vizes állagú, gyorsan szívódik, de többször meg kell ismételni a használatát. Olyan kis tavaszias gyors kézkrém. Hipp hopp elő lehet kapni bárhol és mehet a kenekezés... Aki magasabb hidratálásra vágyik inkább a SoftCaress termékcsaládot válassza, mert ez csak látszat hidratál. Bár én így is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.