Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kesztyű, amely fokozza a Cellulit elleni és karcsúsító zselé hatását. Egyik oldala puha frottírból, másik oldala luffából készült. Használata serkenti a vérkeringést.

Anyaga: luffa, pamut.

Mérete: 24x17 cm.

Bőrradírozó kesztyű 🎁 AJÁNDÉK
Ár: 300 Ft vagy AJÁNDÉK 3.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, sosem használt termék, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

noxibaba

2012. szeptember 29.

Jobbra számítottam! Szárazon nagyon jó, a kezemen is kényelmes, de amikor fürdésnél használtam, csak kínlódtam vele. Nagyon megdagadt, van benne valami merevítő, ami kényelmetlenné teszi a használatot. A luffa szivacs meg nem ér sokat. Csak simogat, nem radíroz. Még szerencse, hogy nagyon akciósan vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.