Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 7 ml

minimano81

2014. augusztus 15.

A Coral árnyalat van meg, ez a kedvencem az Oriflame-es lakkok közül. 2 rétegben kell felkenni, a tartóssága közepes, de nagyon eltalálták ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

selaginella_helvetica

2013. március 4.

A sötét kék és a korall gyönyörű! Jól fednek, gyorsan száradnak és jó az ecsetük is. A sárga színű viszont nem jó, 4 réteg körül fed igazán, viszont a kéket és a korallt tényleg ajánlom, szuperek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

ryaaaa

2012. november 21.

en a kek arnyalatot vettem meg, de egyszeruen lenyugozoen csodalatos! attol fugg a szine, hogy hogyan sut ra a feny,ezaltal van, mikor feketenek nez ki, es van, mikor rendes keknek. Az illata a tobbi koromlakkhoz kepest tomeny, de meg ez sem ront az ertekelesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 21.

CocoSunrise

2012. július 6.

A korall árnyalatot vettem meg. Gyönyörű szín, főleg így napbarnított bőrhöz...., nagyon fényes, átlagos a tartóssága, a száradás ideje az átlagosnál rövidebb. 2 réteg kell a szép fedéshez. Ezért az árért ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

macskajaj

2012. július 1.

Szerintem nagyon szépek a színek, amikben lehet kapni, élénkek, fiatalosak, nyáriasak. Kicsit, de tényleg csak egy picit folyós, szerintem érdemesebb két rétegben felkenni. Az ecsettel gyerekjáték bánni, és iszonyatosan gyorsan szárad. Nekem fedőlakkal több mint egy hétig bírta pattogzás nélkül, eddig ez a legtartósabb lakk, amit valaha próbáltam. Olcsó és sok van benne, tetszik az üvegcséje is. Ez a lakk megérdemli a csillagos ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Blame

2012. június 23.

Nekem a Silver Moon színben van meg. Pontosan azt kaptam amire számítottam. :) Nagyon szép színe van. Egy rétegbe is elég lenne, de azért én mégis csak két rétegbe kentem fel. Biztos ami biztos. :D Könnyű vele festeni és nagyon gyorsan szárad. 4. napja van fent fedőlakkal és még mindig tökéletes. Szerintem tovább is bírná, de nálam 4 nap a max. és utána más színre váltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!