Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs pazar, vibráló színekben, amelyeknek nem lehet ellenállni. Izgalmas árnyalatok, csodás textúra.

20 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonnieoo7

2020. április 23.

Természetes hatású, valóban inkább ajakápolóra hajazó make up termék. Nekem a Summer Red árnyalat van meg, ami a leghétkönapibb piros amit valaha láttam. Illatmentes, nem drámai, hétköznapokon a lehető legjobb választás, vagy amikor jól akarunk kinézni erőlködés nélkül. 🙂 Hasonló az Avon Color Trend vonalhoz, ezt arra értem, hogy ott is az a legkedvezőbb árfekvésű - leginkább tinik pénztárcájához szabva, vagy aki nem szeretne sokat költeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

lois

2019. december 22.

Gyengécske, nem igazán fed, de nagyon szép árnyalatai vannak, gazdag a színpaletta. Talán pont ezzel, meg az akciós árával ejtett csapdába. Csomagolása nem túl jó, nekem folyton esik le a kupak. Két árnyalat van meg a soft burgundy és a pearly peach, de nem tudom mihez kezdjek velük, mert nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

cocoapowder

2019. augusztus 26.

Jöttem egy kicsit felpontozni. Az olyanoknak való mint én: akik nem szeretnek kitűnni. Szeretem a rúzsaikat, mert bármelyik színt használom, tudom, hogy nem sok. Én ezt tekintem hétköznapi viseletnek. Sok a natúrabb szín, már elég sok van belőle, és lesz is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

jane79

2019. május 10.

Akciósan vettem belőle 2 árnyalat is megvan. Árához képest teljesen megfelelő. Nem túl tartós, de hétköznapra teljesen megfelel. Sok árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

zfruzsi

2019. március 6.

Gyenge minőség mind ami a rúzst, mind ami a csomagolást illeti, nem igazán pigmentált, nem tartós, nem szeretem. Én ajándékba kaptam, de így sem használom, magamnak pedig sosem venném meg. Ha tényleg annyiba kerül, mint amit itt látok, akkor meg főleg nem éri meg, ettől a drogériában sokkal-sokkal jobb rúzsokat lehet kapni olcsóbban is akár vagy hasonló árban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

sweetheart

2019. március 1.

A színezett ajakápolóhoz nincs sok köze, hiába hasonlítják ahoz. Nem túl erős, de hétköznapokra tökéletes. Nagyon megéri akciósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

tvivien921

2019. február 3.

Én nem szeretem ezeket a rúzsokat. Csak akciósan szoktam vásárolni, kb évente 1-szer,mert elcsábítanak a színekkel, de amikor meg kézhez kapom, akkor már a számra kenve egyáltalán nem azt a színt kapom, amit vártam. Kb 5-6 árnyalat van már itthon belőle, mind anyukámé lett, mert nekem nem jön be. Az állaga egyébként jó, amikor kipróbáltam, nem kenődött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Csipetke

2018. december 14.

Régóta kerestem egy bordós rúzst így a télre. Akciósan rendeltem meg pár hónapja, gondoltam ennyiért kipróbálom milyen. Megkaptam a megfelelő árnyalatot amit kerestem eddig. Szépen fed, bár elég sokat kell felkenni ahhoz, hogy valami látszódjon is. Annyira nem pigmentált de talán nem is baj ebből a mély bordó színből, hogy nem kerül fel sok belőle. Tartósnak annyira nem nevezném de mivel ajakápoló és mindenféle száj kencefice mániám van így nem is nagyon zavar mert ha lejött kenhetek rá mást, mondjuk egy ajakápolót vagy egy átlátszó szájfényt szoktam még és úgy is szépen mutat a fennmaradt maradék rúzs. Összességében olyan hűűű de nagyon jó terméknek nem nevezném, de a színe miatt örülök, hogy megtaláltam. Nem utolsó sorban nem szárít és elég krémes is. A csomagolása mondjuk nekem egy kicsit gagyi. De jelenleg a táskámban csücsül egy rúzstartóban, szóval erre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Katicabogar75

2018. július 25.

Gyenge minőség, nem tartós a szájon, szobahőmérsékleten kenődik, törik (két használat után). Nagy csalódás, még akciósan is :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Cat21

2018. július 19.

Krémes, nem szàrít és jól fed ez a rúzs.
De nem túl tartós mégis szívesen hasznàlom. Akciósan megéri az àràt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Krémes, nem szàrít és jól fed ez a rúzs.
De nem túl tartós mégis szívesen hasznàlom. Akciósan megéri az àràt.