Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy kicsit pimasz, egy kicsit merész. A Crazy Kiwi Eau de Toilette a zamatos kivi és az ananász aromájával bűvöl el először. Ezt tovább fokozzák a rózsa és a frézia nőies jegyei. Az illat koronája a pézsma és a vanília.

Kiszerelés: 25  ml

Reance

2018. február 10.

Életem legelső parfüme, nagyon szerettem, még most is van egy kicsi belőle :) Lágy, könnyed, gyümölcsös illat, azóta is csak az ilyeneket kedvelem. Már csak a csomagolása miatt is megérte, mutatós darab. Remélem egyszer visszahozzák még a forgalomba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

nicolekitti

2018. január 21.

Nekem tetszett az illata és a mai napig a polcomon megvan a baba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Nekem tetszett az illata és a mai napig a polcomon megvan a baba is.

csikosribizli

2018. január 20.

Az ötlet jópofa, anno jól elvoltam, amíg díszítgettem. Az mondjuk csalódás volt, hogy a haj rész nem is volt fekete... Igazából maga a EDT kissé vécéillatosítóra hajaz, erős és édes. Néha fújtam magamra, de valahogy nagyon nem az én világom ez az illat, kifejezettem tartósnak sem mondanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

ST-ke

2013. december 11.

istenem, hogy imádtam! a baba az hagyján, de az az illat... édes, gyümölcsös, és nagyon egyedi. emlékszem, sulinapokon mindig a hajamra fújtam belőle, és folyton ráztam a fejem hogy újra és újra érezzem :D tartósságára már nem emlékszem, de nem volt rossz. olyan 4-5 óra volt, de sztem mások utána is érezték még. kár hogy nem lehetett csak parfümöt rendelni, babából nem kell mégegy, de ebből az illatból sosem lenne elég :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.