Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A már klasszikusnak számító, a 30. születésnapját ünneplő Univerzális balzsam most limitált kiadásban, cseresznyeillatban kapható. A balzsam hatékonysága a méhviasz, az E-vitamin, a lágyító anyagok és a növényi olajok egyedülálló kombinációjának köszönhető. Nyugtatja és hidratálja a bőrt.

Gabria

2019. október 2.

Nagyon jó kis krém és tényleg mennyire univerzális. :) Szájra, ujjra, kiszáradt könyökre. Az illata is jó. A kis tégelye is nagyon szép, egyszerű de nagyszerű. Még jobb lenne, ha lenne valami kis applikátor is hozzá, hogy ne legyen minden olyan. Ennek ellenére én megadom az 5 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

TKataa

2019. augusztus 15.

Nagyon finom illata van. A hideg időben jó szolgálatot tesz. Nem a kedvenc ajakápolóm, inkább maradok a Labellonál, de nincs különösebb bajom ezzel se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

TamaraS

2019. július 1.

Nagyon kellemes az illata és nagyon jól hidratálja a kiszáradt ajkakat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Nagyon kellemes az illata és nagyon jól hidratálja a kiszáradt ajkakat.

ReiHUN

2019. május 17.

Talán a kedvenc változatom a balzsamból! Nagyon-nagyon szeretem az illatát, legszívesebben megenném minden egyes alkalommal! Nagyon jó, hatásos kence! Jól hidratál, szájra szoktam használni és száraz/gyógyulásra szoruló bőrfelületekre, pl körömágyra, kisebb sebecskékre. Mivel én sose növesztem akkorára a körmeimet, hogy be tudjon menni alá a balzsam, hanem mindig teljesen lereszelem, ezért engem nem zavar a tégelyes megoldás, viszont tényleg nem olyan higiénikus, ezért csak itthon szoktam használni tiszta kézzel. Ha fogy, nehéz a "perem" alá benyúlni, ez is kellemetlen. Jó sűrű kis balzsam, nagyon tápláló, tényleg az egyik legjobb. Akciósan megéri, bármilyen változata szerintem! Illetve a csoki illatú nem. Az nagyon büdös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Alka

2019. április 1.

Kisgyerekeimnek vettem, gyakran kicserepesedik a szájuk szeles időben. Remekül bevált. Gyerekeim imádják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Fannii15

2019. január 25.

Sokáig hidratálja az ajkakat, nincs az a ragacsos érzet amit a legtöbb ajakápoló hagy egy kis idővel maga után és az illata is kellemes, nagyon szeretem, bár teljes áron nem venném meg, csak akkor szoktam amikor 400ft körül van, de van ennél jobb is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

vavyana

2019. január 13.

Nem tudnám megmondani miért, de sokáig idegenkedtem ezektől a kis balzsamoktól. Kár volt. :) Az illata nagyon finom és nekem bevált ajakra, orra, könyökre, sarokra. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

eeeee

2018. december 21.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is. Ápolja, megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

abicicaaa

2018. november 7.

Nagyon jol hidratal, roaccutan kezeles alatt vagyok es szepen rendben tartja a számat.
Vinnem magammal mindenhova, de nem lenne tul higiénikus, ha a vonaton vagy a bevasarlokozpont kozepen belemasznek az ujjaimmal, igy csak otthon hasznalom.
Az illata sajnos nagyon mu cseresznye, a vege fele mar alig vartam hogy elfogyjon, mert nagyon irritalt. Az ize is eleg fura.
Egy csillag levonas jar csupan azert, mert ilyen hulye kiszerelesu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Egy csillag levonas jar csupan azert, mert ilyen hulye kiszerelesu.

HenriettaDalma

2018. október 28.

Röviden: Csodás!
Finom illat, praktikus kiszerelés mindenre jó... Igazi kis csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Röviden: Csodás!
Finom illat, praktikus kiszerelés mindenre jó... Igazi kis csodaszer.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate