Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

zsofiab

2019. január 15.

Nagyon sokáig ezzel kentem a számat éjszakára, úgy emlékszem elégedett voltam a hatásával, bár én ezeket a csokis cuccokat nem annyira élem... Ami még nagyon zavar ez a kis tégely, amibe jó mélyen bele kell nyúlni ahhoz, hogy kiszedjük a tartalmát, ezért egy kis rúzsecsettel vittem fel minden alkalommal. Úgy éreztem, hogy soha az életben nem fog elfogyni, aztán végül költözésnél kidobtam, de szerintem évekig elég lett volna. De jó, hogy így alakult mert már eléggé untam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Kayla

2018. március 15.

Egyszerűen imádom! Több univerzális balzsamom is volt az évek során, de ez a szépség a kedvencem. Az illata olyan jó emlékeket idéz! Tudni ugyanazt tudja, mint testvérkéi, amivel én teljesen elégedett vagyok. Sajnos jelenleg nem kapható, de nagyon remélem, hogy visszahozzák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Anna922

2017. december 31.

Átlagos kis balzsam, a párom imádja az illatát, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Átlagos kis balzsam, a párom imádja az illatát, de semmi extra.

Mesilla

2017. november 29.

Ez az a termék, amit gyűjtőknek találtak ki, több illat is megvan belőle.
Ez a csokis is, mint a kókuszos, kicsit mesterségesnek tűnik, de annyira nem vészes, a krém pedig jó, mint általában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Ez az a termék, amit gyűjtőknek találtak ki, több illat is megvan belőle.

nicolekitti

2017. november 20.

Én mint nagy csokifan, naná, hogy kipróbáltam. Eléggé tömény az illata. Tudni azt tudja mint a sima.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

laracroft

2016. december 18.

Annyira sajnálom, hogy már nem lehet kapni, a kedvenc illatom volt!!! Majdnem az összes variáció megvan, ajakápolónak használom őket, nem okoznak hozzászokást és nagyon szépen hidratálnak. Még a csúnyán kicserepesedett ajkakkal is csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

ClauMau

2016. december 10.

Kellemes, közepesen tartós illatú. Nagyon kis elegáns dobozú, mint egy elit kis bon-bon. Én csak otthon szoktam használni, mert ujjal kell benne turkálni, ez az egyetlen negatívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Katmok

2016. április 23.

imádom...az összes illatút imádom,nagyon praktikus és tényleg segít hidratálni akárhol,könnyen elfér a táskámban és bármikor lehet haszni. A gond egyedül,hogy bele kell nyúlni és hosszú körömmel ez nem túl kellemes,de ettől függetlenül csak ajánlani tudom,mert nagyon hasznos ( a többi fajtája is )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

ribizlizizi

2015. november 29.

nagyon szeretem az egész kupacot, szinte az összeset kipróbáltam már, amit piacra dobtak, ez az egyik legfinomabb illatú. nekem sose volt száraz se a könyököm se semmi, így csak a számra szoktam kenni. Annyi a bajom vele, hogy nyulkálni kell a tubusba, ami mondjuk nem teljesen tiszta kézzel, hát nem a legjobb. Viszont a tégely később is hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

VanillaBlossom

2015. november 28.

A szemem, a szám, és az arcomon néhány terület néha annyira kiszárad, hogy "pikkelyessé" válik. Van egy gyógyszertári krém, amit használok, és segít, de annak is idő kell, míg kifejti a hatását. Ezek a kis balzsamok azonban 1-2 óra alatt megoldják a problémámat. IMÁDOM!
Nagyon zsírosak, ha valaki nap közben keni fel, számoljon azzal, hogy fényleni fog az arca, de ez a kis kellemetlenség teljesen megérni az árát!
A csokisat kifejezetten nem kedvelem, nagyon zavar az illata, persze ki mit szeret... Viszont van választék bőven.
Nekem mindig lapul 1-2 tégely a táskámban vagy a zsebemben. Kb. olyan alapdarabbá vált, mit a mobil, vagy a zsebkendő....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate