Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés: 8ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

orsolyanovak

2013. január 24.

Elég régen vettem ennek a szájfényből a pirosas-rózsaszíneset. Szerintem nagyon jó az állaga, elég tartós, bár a fényét elveszíti egy idő után, de én még nem találkoztam olyan szájfénnyel, amelyikkel ez ne történne meg :) Nagyon élénk színe van ezért kell hozzá az a hangulat, hogy magára kenje az ember, mert elég feltűnő. Az illata nem igazán tetszik, de inkább olyan semleges. Nyáron szoktam használni néha, mikor elég barna hozzá a bőröm. Olyankor nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

agica1989

2012. november 22.

Hát nekem is megvan már 1000. Mindig meg-meg találom, aztán elhatározom, hogy fogom használni, de sajnos mindig meggyőződöm róla, hogy erős ez az én ízlésemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

egifeny

2012. november 22.

Jaj ilyen nekem is van vhol, nem fogyott el :D eros bogyos szinu, mar a tul sok kategoria, nagyon ovatosan kell kenni, emiatt nem szerettem! Az illata sztem pedig edes, vanilias, nalam hatareset, kicsit mar emelyito...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

bandita

2012. november 22.

Nekem pont a Sephira által említett árnyalat volt meg szerintem, de én nem kedveltem túlzottan. Bár elég intenzív színe volt, mégis nagyon természetellenesen mutatott az ajkaimon. Nyárra terveztem használni, de gyorsan elajándékoztam. Emlékeim szerint kissé csillámos, fényes, kellemes illatú szájfény volt, nem ragadós, a fura szín miatt azonban nem kedves emlék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 22.

Sephira

2012. november 22.

Jéé..Én is gondoltam rá hogy felrakom. :)) Nagyon régen lehetett kapni, limitált volt de úgy tudom olyan népszerű volt hogy a vásárlók kedvéért visszahozták. Egy árnyalatom van, nem tudom a nevét, ilyen sárgás-barnás, számomra olyan mint a karamell szirup, az illata is :)), nagyon apró arany csillámokat is láttam benne. Szép fényes, én úgy éreztem mintha teltebbnek mutatná az ajkam pedig nincs is ilyen funkciója és bizsergést se éreztem mint az ajakduzzasztó szájfényeknél/rúzsoknál. Lebarnult bőrön mutat jól, a nagyon világos bőrt szerintem sápaszthatja.
A kicsit sötétebb krém színű rózsaszínt néztem ki elsőnek, de attól tartottam a katalógusban ilyen szép de élőben sokkal élénkebb, bánom utólag mert nem próbáltam meg, legalább az állaga és a finish-e miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.