Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló és bőrápoló kézkrém brazil dióval. Hatására a kéz bőre puhább, simább és ragyogóbb lesz. Szettben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jane79

2019. május 11.

Szettben rendeltem meg, ajándékba is rendeltem másnak. Az illata annyira nem jött be, hidratáló hatása jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

pilleriin

2018. november 4.

Ezt az illatot csak hideg időben tudom elviselni, de akkor finom. Sajnos egyáltalán nem éri meg az árát. Viszonylag gyorsan beszívódik, de ennyi. Ugyanolyan szárazak a kezeim utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

nyuszo

2018. szeptember 21.

Kis kiszerelésű, könnyű kézkrém, brazil dió (?) illattal.
(nekem a cseresznyés illatú volt a kedvencem...)
Erősen igénybevett, nagyon száraz kézre nem elég tápláló....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Kis kiszerelésű, könnyű kézkrém, brazil dió (?) illattal.
(nekem a cseresznyés illatú volt a kedvencem...)
Erősen igénybevett, nagyon száraz kézre nem elég tápláló....

zdoreebaba

2018. augusztus 11.

Hármas csomagban vettem meg magamnak karácsonyra. Nemrég fogyott ki. Ez a verzió volt a három közül a kedvencem. Diós kézkrémem életemben nem volt és ódzkodtam tőle, hogy milyen lehet. Nagy meglepetést okozott. Enyhén géles-krémes állaga van, könnyű textúrájú, gyorsan a bőrbe issza magát. Az illata mesés, kicsit édeskés-kesernyés egyszerre. Várom, hogy nagy kiszerelés is legyen belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Yeliz

2018. július 4.

Ajándékba kaptam hármas csomagban. Táskabarát verzió, ilyen kicsi méretben, de nem kell belőle sok. Könnyen beszívódik, finom az illata. Kár, hogy nem állandó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.