Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló és bőrápoló kézkrém cseresznyekivonattal. Hatására a kéz bőre puhább, simább és ragyogóbb lesz. Szettben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jane79

2019. május 11.

Hármas szettben vettem , ez a cseresznyés volt a kedvencem belőle, nagyon fincsi illata van. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

pilleriin

2018. november 4.

Nem ér annyit sajnos, mint amennyibe kerül. Nem ajánlom száraz bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nem ér annyit sajnos, mint amennyibe kerül. Nem ajánlom száraz bőrre.

zdoreebaba

2018. október 27.

Szeretem. A hármas csomagolásból a nagy kedvencem. Inkább nyáron használom, mivel télen szeretem a gazdagabb textúrájú krémeket. Utazáshoz, rohanós napokhoz pont tökéletes, kis helyen is elfér és ez a cuki kiszerelés mindenkit lenyűgöz. Enyhén piros színe van, kicsit krémes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe. Illata pedig a cseresznyeszedős napokat juttatja eszembe a nagyimnál. Isteni! Ajánlom mindenkinek aki tavaszi-nyári kézkrémet keres megfizethető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

nyuszo

2018. július 25.

Finom cseresznye illatú kézkrém, könnyű állagú, gyorsan beszívódik.... ajándékcsomagban kaptam az olívással és a brazildióssal, de őrá csaptam le elsőként az illata miatt..... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.