Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló és bőrápoló kézkrém olívaolajjal. Hatására a kéz bőre puhább, simább és ragyogóbb lesz. Szettben kapható.

jane79

2019. május 11.

Hármas szettben rendeltem de ez tetszett a legkevésbé. Nem érezni igazán az illatot, egyébként jól hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

zdoreebaba

2019. április 25.

A cserkós és a diós mellett a triós csomagban ő a harmadik tag. Nagyon megszerettem. Táskabarát, így bárhol és bármikor tudom használni, kis helyen is könnyen elfér. Az illata a másik két tagjához képest kevésbé tetszik, de teszi a dolgát. Szuperül hidratál, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

nyuszo

2018. szeptember 21.

Kis kiszerelésű, könnyű kézkrém. Könnyen beszívódik.
Sajnos, az illata nem tetszik...
(nekem a cseresznyés volt a kedvencem....)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Kis kiszerelésű, könnyű kézkrém. Könnyen beszívódik.
Sajnos, az illata nem tetszik...
(nekem a cseresznyés volt a kedvencem....)

Yeliz

2018. július 4.

Ajándékba kaptam hármas csomagban. Táskabarát verzió, ilyen kicsi méretben, de nem kell belőle sok. Könnyen beszívódik, finom az illata. Kár, hogy nem állandó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.