Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló, golyós dezodor érzéki Divine Sensual-illattal. Hatékony az izzadás ellen, egész napos frissességet nyújt. Áttetsző textúrájának köszönhetően csökkenti a fehér foltok megjelenését a ruhán. Bársonyosan puha érzést nyújt a bőrnek. 50 ml

Ella

2015. május 11.

Izzadság ellen hamar feladja a küzdelmet és lassan szárad. Télen okés, de tavasztól őszig ez nekem kevés. Az illata nagyon-nagyon jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Nyusza

2015. február 2.

Az illata miatt a három csillag, semmi másért. Ugyanis a parfümjébe bele őrültem olyan finom illat! S gondoltam, ha már parfüm, legyen hozzá ugyanolyan dezodor, ha van. Illat terén meg is vagyok vele elégedve. Aztán, a parfümről leszoktam (bár lehet újra rendelek is egyet mert örök kedvenc ) a dezodor a mai napig megvan és nagyon nagyon ritkán használom, ha a rendes deo-m a táskámban van és nincs kedvem feltúrni.
Valamiért az Oriflame golyós dezodorok ragacsosak, nehezen száradnak, rászáradnak az ember bőrére, hiába használ keveset... ha meg sokat akkor mar. Elég könnyű átizzadni. És a parfümös illattal bizony nem finom az izzadság.
Nem veszem újra soha többet árban nem drága, de egyáltalán nem hasznos.
A parfüm mellé meg találok másmilyen jobb dezodort ha arról van szó ami még illatban is összeegyeztethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Nem veszem újra soha többet árban nem drága, de egyáltalán nem hasznos.

Dayanara

2014. július 28.

Aranyos, de számomra túl édes volt az illata, ezért továbbadtam.
Egyébként kipróbáltam a kézfejemen, az illata is jó (csak nem nekem) és az állaga is, gyorsan is szívódik be és szárad is meg. Megkérdeztem, az izzadásgátló hatásával sincs baj, foltot sem hagy elvileg. Összességében egy átlagos, de jó kis golyós deo, aki bírja az ilyen édeskés illatokat (bogyós gyümölcsös, édes, kissé vaníliás), illetve a Divine Sensual parfüm illatát, annak beválhat. Én pont az illata miatt nem tudtam volna használni, de amúgy még a csomagolása is egészen rendben van szerintem.
Közben megkérdeztem azt, aki használja, azt mondta neki tetszik, jól gátolja az izzadást csak kicsit ragacsos és lassan szárad (de ő épp ezért nem is szereti annyira a golyósakat, a többit sem). Tehát ilyen szempontból tökéletes, mert ő izzadósabb fajta és most, a nagy melegben is gátolja nála az izzadást.
Csak azért nem adom meg a maximális pontszámot, mert én kidőlök a számomra émelyítő illatától, egyébként tudom ajánlani, engem is meglepett, hogy ilyen hőségben is rendesen véd az izzadás ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Aranyos, de számomra túl édes volt az illata, ezért továbbadtam.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Finom illata van, sok is van benne, viszont izzadás ellen nem nagyon véd, legalábbis ilyen melegben. :/ Nem drága, tehát enyhébb napokra megéri beszerezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.