Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

silamira

2021. május 15.

Szuper kis kézkrém. Gyorsan felszívódik, hidratál, de nem csodaszer, nem hagy ragacsos érzetet. Imádom, hogy ilyen pici, így nem foglal sok helyet a táskában. Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

danyadi77

2019. július 16.

Táskában tartom vész esetére, de nincs nagyon erős hidratáló hatása. A kiszelése viszont kiváló ahhoz, hogy magunkkal vigyük. Könnyed kis krém, nem ütős az illata sem, csak akciósan szabad megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

TamaraS

2019. július 1.

Gyorsan beszívódik és nagyon praktikus "táskás" kiszerelése van. Hidratáló hatása nem nagyon van, de a nagy rohanásban teljesen megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

jane79

2019. május 10.

Oriflame legkisebb kiszerelésű kézkrémje. Sokszor rendkívül akciós a katalógusban, érdemes ilyenkor beszerezni táskába való. Virágos illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Szofi1101

2019. április 29.

Kedves kis krém, kellemes. Vizes állagú, gyorsan beszívódik, így inkább kis gyors útközbeni krémezgetésre ajánlom, és például kocsiban, táskában szuperül el is fér. Hidratálásban nem a legerősebb, de gond nélkül elhasználtam, nálam az Oriflames krémeim közül ez olyan közepesen kedvelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

HenriettaDalma

2018. október 28.

Hamar beszívódik és kellemes illata van. Én újra fogom vásárolni a jövőben. Nem mellesleg nagyon praktikus a picurka kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Valerie13

2018. szeptember 29.

Szerintem túl vizes az állaga, a nivea krémmel összehasonlíthatatlan. Illata szolid, utazásra nagyon jól jön, hogy ilyen picike, viszont csak ezért nem éri meg megvenni mert ennél azért jobb krémek is elérhetőek kis kiszerelésben is. De nem pénzkidobás, nem ez a fő hidratáló krémem, de télen a táskámban nagyon jól jön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

HDorina

2018. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, magamtól az Oriflame-ból nem használtam semmit. Cuki és praktikus a kis kiszerelése, igazán táskabarát. Gyorsan beszívódott. Az illata sima krém illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

ReiShiltenphie

2018. szeptember 8.

Akciósan vettem, szerencsére. Az illata nem tetszett, az állaga hagy némi kivánni valót, a hidratálást meg el is lehet felejteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

candy28

2018. augusztus 17.

Nagyon jó kis krém. Az illata elvarázsolt már elsőre is. Amikor akciós tényleg nagyon megéri, de még a teljes ára is vállalható. Mivel lehet találni elég sok 30 ml-es krémet bőven 1000 Ft felett is. A csomagolása is aranyos, valamint abszolút táskabarát is. Külön pont, hogy mivel kis kiszerelés nincs ideje tönkremenni. Sajnos az egyetlen negatívum, hogy Oriflames és körülményes a beszerzése, de ezért nem vonok pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak