Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e_fruzsina, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Luxus, illatos hajolaj természetes argánolajjal, rózsaolajjal, bojtorjánnal és F-vitaminnal.Könnyű, nem zsírosodó formulája mélyen táplálja, belülről regenerálja és erősíti a hajszálakat. Hatására egészségesebb, ragyogóbb rugalmasabb lesz a haj. Minden hajtípusra. Festett hajra is ideális.

Vicus

2019. október 19.

Nagyon furcsa az illata, nem tetszik. Amúgy semmi extra, egy átlagos hajvégápoló olaj. Vannak sokkal jobb termékek, ebben az árkategóriábab főleg, de olcsóbban is. Ezt ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Cassy

2019. július 20.

Itt valami árulás történt. Amikor legelsőnek megjelent a katalógusban, egyből lecsaptam rá, és sok más ismerősöm/családtagom is. Szuper volt a hajunknak. Nem nehezedett el, látványosan szebbé varázsolta, illatos volt a haj. Amikor elfogyott újból megvettem, de már nem ugyanaz volt. A hajamat bezsírosította pedig nagyon keveset tettem rá. Semmi más hatása nem volt. Fél üveg után a kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Verena

2019. február 5.

Nekem ez katasztrófa. Gyorsan fogy (amit nem bánok, mert nem szeretem), a hajamat elnehezíti, és az illata.. mint valami nagyon rossz 10 évvel ezelőtti férfi kölni. Nagyon erős, intenzív és sajnos meg is marad a hajamban ez a szag. Merthogy inkább szag ez, mint illat. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Aria249

2018. november 25.

Nagyon szeretem, az én hajammal csodákat tesz. Az illatát is nagyon szeretem, már amiatt önmagában is megvenném, mindig megdicsérték a hajam illatát, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

nicky96

2018. augusztus 16.

A tökéletes hajvégápoló az én töredezett hajamra ,sajnos sokszor használok hajvasalót vágatnom is többet kellett de mióta ezt használom sokkal szebb a hajam és az illata is nagyon tetszik. Már a második flakont kezdem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Celesty

2018. március 27.

Az illata elsőre nekem is furcsa volt, de aztán nagyon megtetszett, nem az a tipikus hajolaj illat, de egyébként nagyon jó :)
Nem ragad, és gyorsan beszívja a haj, hajmosáskor félig száraz hajra szoktam kizárólag a hajvégekre fél-fél pumpát. Mivel vasalom a hajamat, így nem csak hajmosáskor hanem így hébe-hóba is teszek rá, ha úgy érzem, hogy száraz. És még valami, tényleg kifésülhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Emeske98

2018. március 21.

Hébe hóba használgattam eddig olajakat,de ez rendszeressé vált,miután ezt a terméket megvettem,az illata nagyon jó,12-zök egy gyárban ahol rendszerint egy nap alatt a hajam is hűtőfolyadék szagú,de mégis megmaradt benne az olaj illata,jól táplál,és nem zsírosít,mindig nedves hajra viszek fel 2 pumpálásnyit középhosszú hajra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

galagonyanya

2018. január 1.

Hosszú hajra az olaj kötelező kellék, nekem ő volt az első ilyen termékem - aztán a másodiknál jöttem rá, hogy ez azért nem a csúcsminőség. Persze, egynek jó, töredezés ellen, de nagyon drágának találom, az illatától meg gyakorlatilag rosszul vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

nita99kasler

2017. december 14.

Eleinte úgy éreztem, hogy pozitívan hat a hajamra, selymes, puha, könnyen fésülhető lett tőle. Aztán mikor már kb elhasználtam a kiszerelés felét, észrevettem, hogy eszeveszettül elkezdett töredezni a hajam. Semmi mást nem cseréltem ekkor, szóval valószínűleg miatta történt. Sajnos nem vált be, pedig nagyon sokat vártam tőle, és az illatát is nagyon szerettem.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Annavictoria84

2017. október 22.

Már többször újravettem, kizárólag nedves hajra használom szárítás előtt, a hajam meghálálja, nem kell vágni a végéből, a fodrászom dicséri a hajamat, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.