Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, selymes hajolaj argánolajjal, rózsaolajjal, bojtorjánnal és F-vitaminnal. Táplálja, regenerálja, erősíti, hidratálja és simábbá teszi a hajat kívül-belül. Formulája nem zsírosodik. Használja hajszárítás előtt, vagy a hajápolás befejező lépéseként. Minden hajtípusra. Ideális száraz, sérült hajra.

zdoreebaba

2020. december 12.

Elnehezítette és elzsírosította a pille, amúgy is zsírosodásra hajlamos hajamat. Hajvégápolónak rövid ideig használtam, de mindig a sarokban kötött ki. Ez a pumpás fújós verzió nem is olyan jó, mert nehezen lehet adagolni, mindig sokat lő ki a pumpa, mint amennyit szeretnék. Általában a tenyerembe fújtam. Az illatát kimondottan szerettem, de sajnos ez sem vált be, mint nagyon sok más hajápolási termék. Nem tehetek róla, hajápolási területen nagyon nehéz jó terméket választanom és ez nem minden esetben a termék hibája, hanem az én kezelhetetlen, zsíros, kopós hajamé... Remélem sikerül végre megtalálnom az álom hajolajat, amit felszabadultan és elégedettséggel tudok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Flanna

2018. január 2.

Már kb 10 hónapja használom, nekem nagyon bevált. Az illata kifejezetten tetszik. A közvetlen hajtöveimre nem szoktam belő tenni, mert alapból nagyon hamar zsírosodik a hajam. Hajmosás után, a már száraz hajra, szoktam felvinni, kifejezetten segít azon hogy ne úgy álljon mint egy szénakazal :D sima és puha tapintású lesz tőle a hajam, és amióta használom, azóta kifejezetten erősebbek lettek a hajszálaim is. Én csak ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

borntobe

2017. december 24.

A kicsit se titkoltan koppintott orofluidot meg se közelíti, de nem rossz. Az illatát én személy szerint nem szeretem, de szerencsére nem tartós. Nagyon folyékony és gyorsan fogy, a hajvégeim beisszák, nem marad ragacsos hajmosás után - mert úgy használom, hogy éjjelre összekontyozom a hajam, és telenyomom a cuccal, majd reggel megmosom. Simít, nem száraz tapintású a hajam, nem borzolódik, és nem roncsolódik tovább, de regeneráló hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Annavictoria84

2017. október 22.

A hajam picit zsíros lett tőle, de nem rossz a hajvégeim szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

A hajam picit zsíros lett tőle, de nem rossz a hajvégeim szeretik.

KBrigitta

2017. július 7.

Az illata nagyon tetszik, hatása is. :) A tenyerembe fújom és úgy oszlatom el óvatosan a hajam végére,így végeredményül puha és selymes tapintású hajat "kapok". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Luna11

2017. április 21.

Nekem bevált ez a termék. A hajvégem száraz és töredezett, ami feltűnő tud lenni, de ha ezzel bekenem szárítás előtt, akkor kevésbé feltűnő (így is látszódik, de nem olyan vészes) és kellemesen selymes tapintású lesz tőle a hajam.

PRO TIPP használathoz: NE fújd be vele az egész hajad, mert úgy tényleg elnehezül és bezsírosodik, mint állat. Én azt csinálom, hogy a tenyeremre fújok 1-et vagy 2-őt, összedörzsölöm a 2 kezem, majd csak a hajam végére úgy 4 centi hosszban kicsi "tapsikoló" mozdulatokkal viszem föl. Így kis mennyiségben és csak azt a területet ápolom, ahol kell, és nem lesz zsíros sem. Remélem tudtam segíteni valakinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

majtika32

2017. április 17.

Még egyszer használtam ezt a terméket, bár nem tudom eldönteni, hogy a szintén Oriflamees csodaolajtól vagy ettől volt puha a hajam. A csodaolajat hajmosás előtt ezt hajmosás után, még vizesen használtam. Lehet, hogy sokat nyomtam belőle, mert a hosszú hajamra tettem, de nem csak a végére, hanem a közepére is, ott viszont nem akarja beszívni, pedig már eltelt egy pár óra, olyan csapzott ott a hajam. Legközelebb másképp csinálom és írok!
Egyébként az illata jó, az állaga olajhoz képest vizesebb.
Update:
A hatása sajnos most is túl olajos, de hát ez egy olaj, legalább tudom, hogy tényleg van benne! :D A hajam vége nem töredezik, vagyis mindenképpen segít rajta. A tanácsom az, hogy 2-3 fújás a tenyérbe és úgy kenjük bele a hajba, hajszárítás előtt!
Update 2:
Továbbra is így használom, bár hozzá kell tenni este mosok hajat. A hajam szép, az illata pedig jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Egyébként az illata jó, az állaga olajhoz képest vizesebb.
Update:
Update 2:

doratakacs

2017. március 11.

Sajnos nem vált be, pedig nekem rendkívül száraz a hajam, főleg télen. Nagyon nagyon zsírosít és hogyha egy kicsit nem figyelek oda a mennyiségre, csomósít is. Két olyan eset után, hogy hajmosást követően napokig össze kellett fognom a hajam (látom, nem vagyok egyedül vele:D), meguntam és nem használom már, maximum a hajvégeimre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Ascyra

2017. január 11.

Most karácsonyra kaptam és egyszeri használat után azt kell mondjam, hogy amennyire örültem neki, most annyira lelomboz. A hajam az első használat után annyira zsíros hatást kelt (hajmosás után), hogy összekötve kell hordanom, ha nem akarom azonnal kimosni. A hajam valóban puha és fényes lesz tőle, de nehéz és zsíros. Inkább pakolásnak lenne jó, ha hétvégén otthon vagyok és egy-két napot el tudom viselni a fejemen. Nehezen fog elfogyni... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

csocsi36

2017. január 4.

Többször biztosan nem fogom megvenni ezt a terméket..brutálisan elnehezíti és zsírosítja a hajvégeket. Talán akkor elviselhető, ha tényleg nagyon minimális mennyiséget fújok ki a tenyerembe és azt alaposan eloszlatom a hajvégeken, de akkor se érzem magam jól utána...inkább csak kényszerből használom, mivel sajnálnám kidobni ennyi pénzért. ( a hajam vékony szálú, töredezésre hajlamos, de ben extrém módon szóval szinte az összes olaj segíteni szokott rajta, de ez tényleg csak pénzkidobás, maximum a termékcsaládhoz tartozó sampon és balzsam az, ami feljavítja 2 csillagra az értékelésem)
Az illata jó lenne elsőre, de ahogy kezd elillanni enyhe megmagyarázhatatlan műanyag szagot hagy maga után..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.