Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2023. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

• Legyen a tisztálkodás egy utazás az érzékek birodalmába a szilva és a mirha édes, csábító illatával.
  • Természetes esszenciális olajokkal.
  • Gyengéden tisztítja és hidratálja a bőrt.
  • Az édes szilva és az egzotikus mirha érzéki illatával.

netcicus01

2023. január 23.

Nagyon finom az illata, sokáig megmarad a bőrön az illata. Kézmosóként használtam. Igaz, hogy nem túl olcsó, de egyszer-egyszer belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 23.

zdoreebaba

2023. január 22.

Nem is csodálkozom, hogy ez is a kedvencemmé nőtte ki magát, akár a többi testvére. Egy érzéki, édeskés, télies, otthon melege illatot árasztó folyékony szappan. Jelenleg ő a nagy szerelem minden értelemben! Az ünnepek alatt vele díszítettem a fürdőszobát. Egy exkluzív, minőségi termék, amit nonstop használni tudnék. Az illatát kimondottan imádom magamon, sokáig érezni a bőrömön. Kevés is elegendő belőle, szépen habzik, magas az illatkoncentrációja, gyengéden tisztítja a bőrt és az esszenciális szilva és mirha kivonatoknak köszönhetően hidratálja a bőrt. Ismét egy jolly joker az Oriflame-től! Engem ismét sikerült elvarázsolniuk. 💗💫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 22.

radioaktiva

2023. január 19.

Nekem ez most az aktuális kedvencem. Finom fűszeres szilva, igazi kis téli illat ami elég sokáig megmarad a bőrömön. Nem szárít, nem irritál, nekem a csomagolása is nagyon tetszik. Nem olcsó, de ennyi kis luxus belefér a mindennapjaimba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 19.