Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Frissítő vadeper és rebarbara kivonattal, mely puhává, simává teszi a száraz és érdes lábbőrt, fokozza a komfortérzetet.

zdoreebaba

2018. július 25.

Megvétel után azonnal ki is próbáltam és megnyert. Először azt hittem hogy zselés állaga lesz, de pont az ellenkezőjét kaptam. Inkább krémesebb állag, de könnyen felszívódik. Illata igazi nyári ínyencség: eper és rebarbara, bár nekem előjön benne egy kis mentolosság is, ami az egészet feldobja. Tökéletesen puhítja a sarok és a láb bőrét. Frissít, hűsít és puhítja a láb bőrét. A csomagolása nagyon egyedi. Árban is meg vagyok vele elégedve. Nyáron must have darab a lábápolók között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

jane79

2018. április 30.

Ezt is használtam már az Oriflametől. Nagyon nagyon fincsi illata van és teszi a dolgát sokszor akciósak ezek a krémek. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

marlu

2018. április 30.

Nagyon jó a krém, ápol, hamar beszívódik.
Viszont ezzel a mű eper illattal nagyon nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Nagyon jó a krém, ápol, hamar beszívódik.
Viszont ezzel a mű eper illattal nagyon nem vagyok kibékülve.

WAME123

2017. augusztus 7.

Könnyebb állagú krém, mégis jól hidratál. Hamar beszívódik, de azért estére ha vastagabban kenem húzok rá zoknit is. Nem marad utána ragacsos olajos érzet. :) Finom epres, friss illata van. Tökéletes nyári lábkrém. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

LPE

2017. július 28.

Megvettem, de semmi reményt nem fűztem hozzá, ugyanis én mindig azt kenem a lábamra, amit épp elérek az éjjeliszekrényemen. :-) Elkezdtem használni, aztán rászoktam, hogy minden nap használom. És jó...nagyon jó. Sőt, imádom. Az illata kellemes, nem mentolos. Én a mentolos illatokat nem szeretem lábkrémben, ugyanis 15 évvel ezelőtt elvégeztem a pedikűrös sulit, volt egy üzletem is, és én a lábszagot a mentolos krémillattal kötöttem össze. Már régen nem pedikűrözök, max. ismerősöknek, barátoknak, de azóta sem használok mentolos cuccokat. Visszatérve az Oris krémre, imádom, hogy este bekenem, nem is vastagon, és reggel még mindig érzem a hidratált bőrt. Mondjuk sok gond nincs a lábammal, de akkor is ezzel a mutatványával meggyőzött, ugyanis ilyen krémmel még nem találkoztam. Jó illatú, könnyen kenhető, nem hagy zsíros utóérzést, és még másnap reggel is érzem...Ennyit erről. Ja és vettem egy újabb adaggal. :-) Mindenkinek szeretettel ajánlom, akár csak kipróbálásra. Ha jól emlékszem öt vagy hatszáz forint az ára, ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Zsokaa

2017. július 2.

Először is, nagyon tetszik a csomagolás a színe miatt. Meglepődtem, a krém is halvány menta színű. Viszonylag jól beszívódik, jó az állaga és nagyon fincsi az illata. Kicsit hűsít is. Az én lábam nem túl száraz, így elég a hidratálás, amit nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.