Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: n.eszter92, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló, golyós dezodor fényűző Giordani Gold-illattal. Hatékony az izzadás ellen, egész napos frissességet nyújt. Áttetsző textúrájának köszönhetően csökkenti a fehér foltok megjelenését a ruhán. Bársonyosan puha érzést nyújt a bőrnek.

Kiszerelés: 50 ml

Dayanara

2013. november 11.

Még régen használtam, nem volt vele különösebb problémám (egyet kivéve), de nem venném újra, talán csak az illata miatt nosztalgiából.
Egyébként most akciós, 499 Ft.

Komolyabb izzadásgátlásra nem ajánlom, mert nekem ugyan bevált (de nem vagyok izzadós típus), de olyan furcsa érzésem volt. Nem úgy gátolta az izzadást, mint a többi, hanem mintha egy darab átlátszó fóliát, vagy inkább nejlonzacskót ragasztottam volna a hónaljamra. Elég furcsa érzés volt, nehéz meghatározni. Olyan volt, mintha alkotott volna egy réteget, ami alatt izzadtam volna, tehát nem hagyta szellőzni a bőrt vagy nem tudom. Folyton ellenőriznem kellett, mert a nagy melegben mindig azt éreztem, hogy nagyon meleg ott a bőröm és azt gondoltam biztos csupa víz is. Nem volt amúgy nedves, de ez az érzés elég zavaró volt, más dezodoroknál nem éreztem még hasonlót, hogy ennyire nem hagyta lélegezni a bőrt.
Az illata a várható GG illat, amit én érdekes módon kedvelek és egyébként elég tartós is, de annyira mégsem erős, hogy keveredjen a parfümmel, tehát pont rendben van. Parfümként nem viselném, de szeretem ha közelről azért érezni egy dezodor illatát is. Ennek még este is érezhető az illata.
Viszont kicsit ragad, de a legtöbb golyós dezodornál tapasztaltam ezt, illetve, hogy nem másodpercek alatt száradnak, szóval ez már nem lep meg.
Igazából rendben lenne, csak az zavaró benne nagyon, hogy nem hagyja lélegezni a bőrt és , hogy úgy fogalmazzak, melegebb időben vagy komolyabb munkavégzés során az ember nem érezheti magát biztonságban vele, mindig ráhozza a frászt ezzel a melegség érzettel. (Nem irritációról volt szó.)
Mellesleg úgy emlékszem foltot legalább nem hagyott.
Ó, eszembe jutott még valami! Azt utáltam benne, hogy néha elkezdett leválni a bőrömről, kemény, átlátszós-fehéres darabokban. Pedig nem vittem fel sokat, de néha valamiért így lepergett rólam a nap folyamán. Nem mindig történt ilyesmi, de ez is elég zavaró volt. Nem tudtam, hogy 2 vagy 3 csillagot adjak, de akkor ez eldöntötte, kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Egyébként most akciós, 499 Ft.

Mellesleg úgy emlékszem foltot legalább nem hagyott.

Határeset

2013. április 9.

Nekem az illata nagyon tetszik, viszont számomra nem elég hatékony ez a dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

karakumsivatag

2013. január 12.

Nekem a White Gold és az Enigma van meg. Azoknak az illata elég jó, viszont lehetne intenzívebb. A dezodoráló hatásuk jó és nem hagynak fehér nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

n.eszter92

2012. január 30.

Adtam neki esélyt, de az illatával nem békültem ki. Nem rossz, nem rossz, de nem is a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Judiit

2012. január 26.

Valóban hatékony, de nekem mégsem jön be. Tudom, hogy az Oriflame húzó parfümjének az illatát kapta meg, de számomra ez az illat inkább szag. Katasztrofális az orromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.