Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Ünnepelje az Oriflame 50. évfordulóját a kortalan klasszikussal, a Giordani Gold bronzosító gyöngyökkel. Az Olaszországban kézzel készült gyöngyök most hozzáadott valódi aranyport tartalmaznak. Az aranyló részecskék mélységet és ragyogást adnak a bőr tónusának, enyhén csillámló hatásúak."

1490,- Oriflame Giordani Gold Bronzosító stift Coral Glow
Ár: 1490 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lawolpertinger

2020. március 1.

Szuper az egész, jó szín, könnyen felvihető és szerintem örökké fogtartani. Jól eldolgozható és szépen építhető, ezt a részét imádom.
Egy csak a gond, ez számomra pirosító nem pedig bronzosító:( Akciósan vettem, így nem bántam meg, de ha teljes árán kellett volna beszereznem ezt a "bronzosítót" úgy csalódást okozott volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Juditvali

2020. január 21.

Nagyon szeretem, szerintem elfogyhatatlan. Én ecsettel viszem fel, szép színt ad, tartós. Érezni rajta, hogy jó minőségű termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

bdori

2018. július 25.

Mindig ki akartam próbálni ezeket a gyöngyöket, de drágának találtam. A múltkori katalógusban akciós volt, így megvettem a Natural Peach árnyalatot. Intenzív színe van, szép fénye, ráadásul tartós is. A mennyiségről ne is beszéljünk, szerintem soha nem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

karaibrahimgil

2018. május 7.

Natural Radiance árnyalatot használok belőle. Úgy tűnik, egy életre elegendő mennyiségű gyöngyöt tartalmaz, a Natural Peach-et talán már ki se fogom próbálni. 😀
Nagyon szép, enyhe, természetes pírt ad. A - sajnos nem elég rendszerességgel töltött - blogomra fel is tettem egy előtte-utána fotót. Megmutattam a férjemnek: még neki is feltűnt, hogy mennyire "egészséges" színe lett a használata után az arcomnak; ami pedig nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Jeanette88

2018. április 11.

A natural radiance árnyalatot vettem meg. Régóta néztem de drágának találtam, erre nemrég akciós volt. Ez valami csúcsszuper. :) Már most imádom, pedig talán csak 1-2 hete használom! Gyönyörű a színe, természetes hatást kelt, púderecsettel könnyű alkalmazni, és nap végéig ott marad a kellemes pirosas árnyalata az arcomon. :) Valószínű sokáig elég lesz, de ha elfogy ez újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Reni666

2018. március 29.

:) kivalo termék .
tartos , szép , természetes hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

:) kivalo termék .
tartos , szép , természetes hatás :)

Kori

2017. október 25.

Mindig csak szemeztem ezekkel a pirosító/bronzosító gyöngyökkel, különösen a katalógusosokkal, de sosem szántam rá magam, hogy vegyek egyet. Aztán egy két hónappal ezelőtt teljesen váratlanul, ajándékba kaptam ezt a kis valamit. A hozzá tartozó kis applikátor számomra használhatatlan, csupán csak védi a gyöngyöket, ennyi. Ecsettel szoktam felvinni legfőképpen az arccsontra és a hajtő vonalában a homlokra, halántékra. Nagyon szép, egészséges fényt, és barnaságot ad, hála a rózsaszín gyöngyöknek nem azt a tipikus bronzos barnát. Tartós és egyelőre úgy tűnik, hogy jó sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

tolgyesvera

2017. augusztus 13.

Harmadjara vettem ujra!:)
Jol pigmental. Kicsit csillog, de nem vészes.
A nap vegen is latszik az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Harmadjara vettem ujra!:)
Jol pigmental. Kicsit csillog, de nem vészes.
A nap vegen is latszik az arcomon.

Alicee4

2017. június 29.

Imádom a Giordani Gold-s bronzosítókat, így ennek is adtam egy esélyt. Nem csalódtam, szép hatást kelt, könnyen lehet dolgozni vele és enyhe csillogást is ad. +++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

lassugepard

2017. május 13.

Bár eredetileg az elfogyóban lévő Natural Radiance árnyalat helyett vettem, amit pirosítónak használtam, ez pirosítónak nem alkalmas. Mégsem bántam meg, hogy megvettem, mert a mostanra túl világossá vált Catrice HD alapozóm fölé az egész arcomra felvíve tökéletes árnyalatot ad, és az alapozó túlzott mattságát szépen ellensúlyozza egy kis egészséges fénnyel. A kettő együtt nagyon jó páros. Szép enyhén aranyló árnyalata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.