Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Elegáns, visszatolható púderecset, arany- és rózsaszín díszítéssel. Ideális az arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: ABS, természetes rostszál.

tothbernadett

2016. október 15.

Rendkívül kompakt, nem hullik a szála, azonban kicsit szúrós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Rendkívül kompakt, nem hullik a szála, azonban kicsit szúrós.

7ot

2016. április 21.

Közben látom, hogy az arany is fent van, én meg ide írtam. De a kettő szerintem a színt leszámítva ugyanaz.
Szegény kicsit büdi, ami mosás után fokozódik is. Nem is igazán használom, de utazásnál bedobom a többi közé, arra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

k.ingrid90

2014. március 26.

Szép, cuki meg minden ilyesmi, de minőségileg nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Szép, cuki meg minden ilyesmi, de minőségileg nem a legjobb.

bokros

2013. március 19.

Tényleg nem 100%-osan végzi a dolgát, de a célnak megfelel. Rendszeres használatra egy sokkal jobb ecsetet használok, de utazásnál ezt viszem magammal, mert kis helyen elfér és nem gubancolódnak össze a szálai, mivel összecsukható. A kinézete tényleg nagyon cuki, olyan igazi kis csajos darab. Számomra egy négyest érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Pindusz

2013. március 1.

Na végre megérkezett ez a kis gyönyörűség :), és nem csalódtam benne. Gyönyörű, csajos külső és egy klassz kis ecset :) hát kell ennél több? Az biztos, hogy a táskám örök lakója lesz. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Blame

2013. február 23.

Nagyon jó kis ecset és hát a csomagolása tényleg nagyon cuki. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Nagyon jó kis ecset és hát a csomagolása tényleg nagyon cuki. :D

Orsyna

2013. február 22.

Nagyon szép a csomagolása.Remek darab.Az a jó hogy összecsukható és vihetem bárhová magammal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.