Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

A Giordani Gold szemhéjárnyaló gyöngyökhöz ajánlott sminkecset.

Vicus

2019. január 5.

Egynek elmegy, azért használgatom ha már megvan, de összességében irtó gagyi és még 999 forint is sok érte, mert kicsivel többért már sokkal jobb ecseteket vehet az ember lánya. De még alacsonyabb darabáron is lehet venni ebayről ecsetkészletet, ami jobb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

ladri

2017. július 15.

Kettőt is rendeltem belőle. Nem szemhéjárnyaló gyöngyökhöz használom, hanem belső szemzugba vagy szemöldök alá világosabb szemhéjpúder felvitelére. Eléggé tömött, nem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.