Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

A luxus, könnyű, mousse-állagú formula befedi a pillákat, különleges applikátorával dús hatást eredményez, a legkisebb pillákat is eléri. Fehér pigmentjei még intenzívebbé teszik a szempillaspirál színét. Hatására dúsabbnak, ragyogóbbnak látszanak a pillák. Könnyen eldolgozható a spirállal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kacibog83

2020. március 24.

Nagy reményekkel kezdtem el használni. Mivel még nem volt spirál alapozóm és nem találtam róla részletes leírást, nem igazán tudtam, hogy mennyire kell megszáradnia, mielőtt felviszem rá a festéket. Először próbáltam felvitel után közvetlenül ráspirálozni, aztán félig megszáradt állapotában-, majd kipróbáltam majdnem készre "kötött" állapotában is. Nekem sajnos egyik esetben sem lett jobb a helyzet. Nem azt mondom, hogy nincs hatása, de ezt a kedvenc szempillaspirálom 2 rétegben való felvitelével is elérem. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nem Oriflame spirált használtam mellé, így nem tudom, hogy azzal másképp viselkedne-e? Teljes árán nem tartom csodaszernek, akciósan a kisérletező kedvűeknek egy próbát megér, bár én maradok inkább a kedvenc spirálomnál 2 rétegben alkalmazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Doryca007

2019. május 2.

Nagyon jo kis spiral alap, dusitja a pillakat, bar nem durva mertekben. A spiraljaval egyutt muszempillakkal vetekedo pillakat varazsol. 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

danyadi77

2019. március 29.

Bár macerás, hogy a reggeli rohanásban még a szempilláimat is alapozzam, de egyre többet használom. Egészséges mértékben vastagítja a pillákat, és könnyebben siklik a spirál is utána. A legjobban a "saját" Giordani szempillaspiráljával mutat, de gondolom, más kombinációban is megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.