Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Kiszerelés: 7 g

HeavenlyManna

2013. október 24.

A pamacsa tényleg nem jó és foltos lett a fejem. De nagyon jól fed (csak vigyázni kell vele)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 24.

kitticat

2013. január 12.

Nekem sem jött be, olyan lisztszerű volt a fejemen, és engem is max fél órára mattított le. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

tittus

2012. június 23.

Nekem sem jött be. A pamacs tényleg használhatatlan, a púder meg...nem sokat használ. A kombinált bőrömre semmit sem ért, púderezés után kb fél órával már fénylett az arcom. És az árát sem éri meg, bár egyetlen pozitívuma, hogy van benne tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

bandita

2012. június 11.

Én szerettem ezt a terméket, bár szomorúan tapasztaltam, hogy a kompaktban levő vékony aplikátor, amelyet pamacsnak lehetetlen nevezni, nem volt jó semmire. A saját púderpamacsomat használtam hozzá, esetenként ecsetet. Így aztán nem hordtam magammal, mivel vastagabb pamacs nem fért el a dobozkájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 11.

Dinart

2012. február 19.

Átverés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

Átverés!

Hidratálók: Serica, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol