Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ritaszeged

2015. február 25.

Én imádom, mindkét változat megvan. Mindkettőben van egy enyhe mikró csillám, ami ad neki egy kis különleges lilás fényt. 3-4 rétegben tökéletesen fed, nagyon híg és könnyen terül a lakk, a sok réteg ellenére nagyon de nagyon gyorsan szárad, vékony rétegben fedi a körmöket a híg jellege miatt. Nekem van vagy 10 darab giordani gold lakkom és nagyon elégedett vagyok velük. Szeretem a különleges színeiket, a minőségi csomagolást. Az egyik szín egy lilás mályvás árnyalat ugye az említett lilás fénnyel, a másik egy neonos korallos nyári szín :) http://2.bp.blogspot.com/-qokxbQwFyP4/U5rIa0fsv7I/AAAAAAAALsE/r50dRy8_Ix8/s1600/IMG_6386.JPG itt egy kép róla, a körmömön a korall szín a kezemben pedig a lila lakk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

bandita

2014. november 20.

A képen látható árnyalatom van meg, és egy fos.
Fedése még három rétegben is filléres benyomást kelt, igénytelen maszat csupán a körmökön, nem mellesleg korall-színként szerepelt a katalógusban, és az is, azonban mivel irizáló lilásrózsaszín anyaggal dúsították, úgy néz ki, mintha magam kevertem volna két gyenge minőségű lakkomból egy elborult pillanatomban!
Az utóbbi idők pénzkidobásos rendeléseinek csimborasszója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

A képen látható árnyalatom van meg, és egy fos.
Az utóbbi idők pénzkidobásos rendeléseinek csimborasszója!