Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Emelje ki szemei szépségét a szemkontúrceruza klasszikus árnyalataival.

5 árnyalat.

Julus92

2019. augusztus 10.

Szürkés árnylatban használtam, könnyen kenhető, mégsem túl puha ceruza. Nem kenődött el, picit azért kopott a nap folyamán. Szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Adnilem

2013. május 23.

Egy zöld van meg belőle, tetszik a színe. A ceruza állaga jó, nem túl kemény. A szivacs kicsit sokat leszed belőle, nem igazán satírozásra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

doee77

2013. április 18.

Harmadszorra rendelem újra a sötétkék színűt - persze, hozzátartozik, hogy az eredeti ára kissé borsos, figyelni kell az akciókat. Mindemellett nekem nagyon bejött, szép, mély színe van, puha, de nem morzsolódik, szépen felvihető, sokáig tart, elegáns, praktikus termék. A végén a kis árnyalószivacs nekm kicsit túl kemény erre a célra, inkább leszedi, mint elsatírozza a vonalat, de enélkül is meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

orsolyanovak

2013. január 24.

A deep emerald árnyalat van meg belőle, még régebbi szerzemény. Nagyon szép sötét zöld, kissé bronzos csillogással. A csomagolása is nagyon szép, végre egy szemceruza amiről a kupak sem jön le. Az állaga is jó, inkább lágyabb. Szóval szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.