Oriflame

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Könnyű, frissítő hintőpor. Használja az egész testre fürdés, tusolás után, és bőre selymesen sima, puha, enyhén Giordani Gold-illatú lesz.

Bonnieoo7

2020. február 8.

Tényleg selymes volt tőle a bőröm, de valahogy nem tetszett az illata, olyan szúrós volt. Nem friss, hanem savanykás, kissé az izzadtságszagra emlékeztet. Nem is tudtam elhasználni, fele megmaradt, amit sajnálok, mert ez nagyon gyakran megesik, hogy pocsékolok ha valami nem tetszik annyira ... könnyen megfeledkezem róla. 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

KupaiVirag

2015. október 11.

Nem használom túl gyakran, egy sima hintőpor, selymessé teszi a bőrt, de nem egy csoda

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Geraniol