Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Puhává varázsolja a kéz bőrét. Illatában visszaköszön a Harmony EDT eszenciája.

Kiszerelés: 75 ml

sziluetta

2017. július 15.

A számítógépes asztalomra raktam, hátha így elfogy egyszer. Szerintem több mint egy éve kerülgetjük, nem jött be, nem hidratál túl jól. Viszont elég gyorsan beszívódik, ezért gondoltam hogy néha majd kenegetem vele a kezem munka közben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Pofike

2015. december 23.

Elkentem, de smemi extra. Vizes állagú, nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Elkentem, de smemi extra. Vizes állagú, nem hidratál.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Nem hidratál eléggé, viszont gyorsan beszívódik és sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Nem hidratál eléggé, viszont gyorsan beszívódik és sokáig érződik az illata.

spavanilly

2015. november 13.

Ajándékba kaptam. Nekem nem jön be az illata, és nem is táplálta a kézbőröm eléggé. Biztos nem vennék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Moonbride

2015. április 8.

Vegyesek az érzéseim...az illata nagyon kellemes, tényleg sokáig érezni, hamar be is ivódik, viszont szinte semmi puhító, hidratáló hatása nincs, a hideg-szeles időben igencsak kiszáradó kezeim észre sem vették, hogy kentem rájuk valamit. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Eszty

2014. július 22.

Jó kézkrém. Az illata jó, tartós, az állaga is tetszik. Annyira nagyon nem hidratál, de nekem ez nem gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.