Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. november 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Használja a szokásos bőrápolók felvitele előtt. Tisztítsa meg az arc bőrét, majd masszírozza át a masszíriozóval. Serkenti a vérkeringést, méregtelenítő és élénkítő hatása van.

csillag

2012. december 1.

Na, én megrendeltem...:)
megkaptam. kipróbáltam, egyszer. Arc lemos, leradíroz, átmasszíroz ezzel. Kissé piros lett tőle, de elmúlt 10 perc után. Meglátjuk mennyire lesz hatásos, mit lehet vele elérni, vagy egyáltalán hogy vajon használni fogom-e rendszeresen Legközelebb arckrémmel fogom használni. Egyébként először én, utána megkérem az oldalbordám, hogy görgesse végig az fejemen- jól kiröhögött, és hát igen meg kell hogy állapítsam, azért jobb érzés, hogy ha valaki más masszíroz -ezzel is és hát amúgy is. Ennyi!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Na, én megrendeltem...:)