Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Arcápolás, sminkelés közben védi frizuráját ez a professzionális, kék színű, tépőzáras hajpánt.

nona1975

2017. március 20.

Hú,hát már nem mai gyerek,van vagy tíz éves és még semmi baja.A mosást nagyon jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

2014. július 11.

Hát nem tudom, hogyan lehet akár egy ilyen hajpántot szétnyúzni, ha valaki nem kozmetikus :) Igazából egy teljesen átlagos kozmetikai hajpánt, amihez jó áron hozzá lehet jutni, én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Asztrid

2014. július 1.

Idáig egyet rendeltem meg. Tetszik, hogy tépőzáras és mosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Idáig egyet rendeltem meg. Tetszik, hogy tépőzáras és mosható.

Judiit

2014. július 1.

Már a harmadik adag ilyen hajpántot rendelem meg, persze mindig akciósan. Szeretem, mert tépőzáras, szabadon alakítható a nagysága. Mosógépben mosható. A mostani rendeléssel viszont már nem vagyok annyira elégedett, mert a kék színű rész már nem olyan rugalmas anyagú, mint a régebbiek. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 1.