Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Összecsukható, praktikus tükör. A kompakt, kétoldalú tükör egyik oldala hagyományos, másik oldala kétszeres nagyítású, hogy sminkjét még precízebben megigazíthassa. Anyaga: ABS, üveg.

Csipetke

2018. június 21.

Praktikus kis tükör volt míg el nem törtem. Nagyon sajnáltam, mert jó kis cucc volt, mindig nálam volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Nyufika

2015. július 16.

Táska belső zsebének állandó lakója. Praktikus, nem foglal nagy helyet, és plusz pozitívum hogy az egy tükör kicsit nagyítós is. Ideális ha gyorsan elő kell kapni egy sminkigazításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

D.Bianka

2014. november 18.

Ez tényleg egy praktikus tükör :) kicsi, lapos, szinte minden apró kis zugban elfér. Nem vagyok ez a nagy tükör- és smink termék hordozós, de ez mindig bent van a táskámban. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.