Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

tuncsa

2013. december 6.

Ez az illat maga a csoda, annyira jó viselni megunhatatlan. Jól dezodorál, tartós én 100%-ig elégedett vagyol vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

HannaManna

2013. július 28.

Én imádom ezt a terméket.Az illatát imádom és tényleg sokkal jobb az eddig kipróbált dezodoroknál,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

feketetea

2013. május 4.

Akciósan vettem, mert a csomagolás rögtön felhívta rá a figyelmünket Anyukámmal, aki végül rá is beszélt. Gondoltam üsse kő, ennyi pénzért talán nemcsak dizájnt és London Feeling-et kapok, és be is jött. Nagyon szeretem ezt a dezodort, irtó finom illata van, kellemesen érzem a bőrömön használatkor, és elég tartós is a nap folyamán. Nagyon izzadós típus vagyok, és az ilyen tejes/golyós dezodorokkal mindig finoman bánok, mert sajnos hajlamos vagyok a pólóim hónaljánál nagyon vizes lenni tőlük, ha megizzadok, de mivel ebből kevés is elég nekem, hogy működjön az illata, így nem ázok el tőle, ami külön pluszpont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

x

2013. április 13.

Anyukámtól kaptam ajándékba, mert nagyon szeretem Londont. :) Ha csak ránézek, felvidulok. :) A csomagolás miatt nem is érdekel, mi van benne, egyből eszembe jut a nyüzsgő város, a brit zászlós tornacipőm (amit szinte sose viselek, mert irodába mégse), és a Clash számok.:D pl. London calling. A szám 5 évvel idősebb, mint én, mégis szeretem, pedig számomra az az időszak már nem nosztalgia, akkor még nem is éltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!