Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Eltávolítja a korpát, hatékony formulája bojtorjánt tartalmaz. Tisztítja a fejbőrt, üde, friss illata van. Nem tartalmaz szilikont, és biológiailag lebomlik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

elfmercina

2019. május 21.

Nekem is egyezik a véleményem az előttem szólókkal: nem használ semmit. A hajam tapintása durva volt, a fejbőröm jobban viszketett, mint valaha. Nem is értem, a teszteken hogy ment ez át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Rika0419

2017. november 1.

Az illata és a habzása tényleg nagyon jó, de amúgy abszolút nem jött be. Sajnos hasonló véleménnyel vagyok róla, mint az előttem szóló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.