Oriflame

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Formulája természetes, teafából nyert, antibakteriális és nyugtató hatású esszenciális olajat tartalmaz. Kezeli a pattanásokat, tisztítja a bőrt és csökkenti a faggyúképződés mértékét, amely a bőr zsírosodásáért felelős. Tegyen belőle a pattanásokra már a kialakulásuk kezdetén. Nem szárítja a bőrt.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

brigi511

2019. szeptember 21.

Nekem szerencsére nem nagyon durván pattanásos a bőröm, így nekem kifejetetten jól funkcionált. Az árát látva (még amikor legelőször gondolkoztam azon, hogy megvegyem) igencsak kétségbe estem, de végül mégiscsak megrendeltem. Nem bántam meg. Tekintve, hogy nincsen sok pattanásom, ezért nem fogyott nagyon durván gyorsan, így nekem egy jó másfél évre elég volt. Újravenném és újra is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Mirabylia

2019. július 3.

Mivel egyéb összetevőket is tartalmaz ezért szárít. (A sima teafa olaj nemcsak szárítja a pattanásokat, de hidratál is!) Ezt önmagában szoktam vagy csak a gyulladt területre felkenni, vagy az egész arcomon eloszlatom, és a maradékot 10-15perc után letörlöm. Nagyon jó kis szer szőrtelenítés után. Csíp, de nem annyira és olyan sokáig,ahogyan a natúr teafa olaj.
Mivel szárít, ezért mindig hidratálóval együtt használom (különben túlzsírosodik utána a bőröm).
Önmagában, illetve egyéb felhasználásra (pl hajra) nem ajánlanám! Inkább a natúr, tömény teafa olajat (azt bármibe bele lehet tenni, keverhető más olajjal és önmagában is nagyon jó. Érzékenyeknél irritációt okozhat töményen.)
Évek óta használjuk és szeretem, mindig újravesszük, mert hiányzik, ha nincs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Évek óta használjuk és szeretem, mindig újravesszük, mert hiányzik, ha nincs!

lara02

Korcsoport: < 18
2019. május 20.

Én a hajamra használtam. Egy picit belekevertem a samponomba, és úgy mostam meg. Egy darabig használt, de utánna rettenetesen száraz lett egy idő után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 20.

Szofi1101

2019. április 29.

Nekem a pattanásaimon nem segített, ezért arra nem is használom, hanem takarítani szoktam vele. Egy pici fújós üvegbe cseppentek belőle, a többit felengedem vízzel, és ezzel szoktam áttörölni a bútorokat portörléskor. Kaptam egyébként, újra nem venném, mert így eltakarítgatok vele, jó érzés, hogy vegyszermentes szerrel ténykedek a lakásban, és még elvileg fertőtlenítő hatása is van, de azért teljesen nélkülözhető számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

szabina971

2019. március 12.

Egy hete vettem meg de ennyi idő alatt elnyerte a tetszésemet.
Nyugtatja a pattanásos bőrt és nem kell túlzottan meglocsolni vele a bőrt.
Ugyan picike az üvegcse ,de ennek ellenére szerintem sok ideig elég.
Nem vagyok túlzottan pattanásos típus de ami néha kijön azt is hamar eltűnteti.
Picit erős illata van de ez nem hátrány.
Szerintem újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Egy hete vettem meg de ennyi idő alatt elnyerte a tetszésemet.
Nyugtatja a pattanásos bőrt és nem kell túlzottan meglocsolni vele a bőrt.
Ugyan picike az üvegcse ,de ennek ellenére szerintem sok ideig elég.
Nem vagyok túlzottan pattanásos típus de ami néha kijön azt is hamar eltűnteti.
Picit erős illata van de ez nem hátrány.
Szerintem újra meg fogom venni.

bszandra

2019. február 10.

Nekem ez egy csodaszer, 700-800 Forintért vásároltam az újságban és minden alkalommal megnyugtatja a gyulladt pattanásokat és szebbé teszi a bőrt, nagyon kevés kell belőle és sokáig kifogja bírni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

PatriciaF

2019. január 26.

Már 1 hét folyamatos használat után is látszik az eredmény! Annak ellenére, hogy olajról beszélünk, rettentő könnyen kezelhető, minimális olajos érzés marad használat után a bőrömön, és nem is csillog, hamar beszívódik. Az illata inkább gyógyszerre hasonlít, de ez egy gyógyhatású terméknél az én esetemben nem okoz nagy meglepetést. Biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

krisztiradics

2019. január 24.

Elsőnek kételkedtem, hogy használna valamit is a pattanásaim ellen, de kellemeset csalódtam. Én rögtön a problémás területre cseppentettem belőle. Nem egy nap alatt fog helyrehozni mindent, de 1-2hét után látható a változás. Nagyon lassan fogy, mindenképpen újra fogom venni. Az illata nem a legjobb, de ettől eltekintve nekem 5*-os.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

sssniki

2018. október 26.

Akciósan szoktam venni, olyan 800 forint körül talán???? 🤔 Nagyon szeretem, mert jojoba olajjal elkeverve igazi megoldás a pattik ellen :) a női havibajok ideje alatt kijövő gyulladt vörös pöttyökre teszek fülpálcikával és rendbehozza kb 3-4 nap alatt !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Az enyémet ajándékba kaptam így nem voltam tisztában az árával de így elnezve max akciosan vennem újra. Az árhoz képest annyira nem vált be.Szárított de nem tüntette el a a pattijaimat olyan gyorsan mint amennyire vártam. És persze a szaghoz is hozzá kellett szokni de mostmar egész elviselheto. Ilyen áron nem venném meg újra, inkább keresek más megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate