Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Finom, Lucia-illatú, frissítő testhintőpor, amely fürdés, tusolás után selymesen simává és illatossá varázsolja a bőrt.

ALettah

2016. május 22.

Selymessé, simává, illatossá? Hááááát....nem. Szárazzá, fehérré és kellemetlen tapintásúvá, hogy alig győztem lemosni? Igen. Kalap szar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

zella

2014. február 1.

Isteni illata van,testhintőpor nem több.De sokáig érezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Isteni illata van,testhintőpor nem több.De sokáig érezhető

Blakely

2012. december 23.

Én kb. 5 éve vettem még, de még mindig megvan, 2 alkalommal ha használtam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Én kb. 5 éve vettem még, de még mindig megvan, 2 alkalommal ha használtam :D

kissbarbara1990

2012. október 23.

Annyit tud, amennyit egy hintőpornak tudnia kell...Az illata maga a tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Annyit tud, amennyit egy hintőpornak tudnia kell...Az illata maga a tökély!

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate