Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló golyós dezodort átjárja a Lucia EdT illata, amelyet a szívjegy fehérorgona-illata tesz nőiessé és érzékivé. Új, még intenzívebb illathatás, hogy Ön frissnek érezhesse magát.

Palma215

2020. augusztus 19.

Nem vártam sokat tőle, itthonra vettem, ha nem megyek sehova, ehhez képest bárhol, a legnagyobb melegben is szuperált. Ez azért meglepett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Denny

2016. október 28.

Ez a legjobb illatú golyós dezodor, amit eddig használtam! Tényleg nagyon finom az illata - tervezem is beszerezni hozzá a parfümöt - és nagyon frissítő is, főleg ilyen nagy melegben. Miután használom, szinte azonnal érzem a frissességet, olyan hűvös, megnyugtató illata van. Nem is hagy sárga foltokat a ruhán - legalábbis én eddig nem tapasztaltam - ráadásul nálam a testszag ellen is hatásos. Viszont izzadásgátló hatását nekem nem igazán mutatta meg, csak hűvösebb időben, de melegben ááá. Rólam ugyanúgy szakadt a víz 30 fokban, mintha nem használtam volna, csak egy kicsit komfortosabban éreztem magam az illata miatt. ( Bár én elég izzadékony is vagyok, ezt azért hozzáteszem) Aztán egy idő után érdemes frissíteni, mert forróságban már nem érezni úgy az illatát, márpedig én szeretem, és ilyenkor újra felfrissülök tőle. Viszont ha nincs olyan nagy meleg, akár órákig is érzem és ilyenkor az izzadásgátló hatása is egész jó.
Szóval szerintem jó kis termék ez, bár ne várjunk tőle csodákat, de az akciós árát (én 450 Ft-ért vettem) bőven megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Imádom ezt az illatot :) Olcsó kis deo, viszont nem sokat ér. Télen elhasználgatható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

JudithBeauty

2016. július 17.

A parfüm után megrendeltem az azonos illatú golyós deót is. Az izzadásgátló hatása nyáron is jó, nem hagy foltot a ruhán, és az illata a kellemes Lucia illat. Lehet, hogy elfogult vagyok a pozitív hatás miatt, amit a parfüm okozott, és megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.