Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Fürdőhab karácsonyi illattal. Öntsön belőle a folyó víz alá, így az lágy habot képez. Minden bőrtípushoz ideális.

Kiszerelés: 300 ml

Szityike

2018. október 22.

Nekem a hasonló kinézetű, Berry Christmas nevű fürdőhabom volt- amit itt a krémmánián nem találtam. Imátam a bogyós gyümölcsös illatát. Kicsit tényleg sok kellett ebből is, hogy tényleg bubis legyen a víz. Szuperül puhítja a bőröm és az illata számomra hosszantartó volt. Ár- érték arányban egy próbát megért számomra, ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Nikonik

2015. május 8.

Az illata nem volt rossz(igaz tartós sem sajnos),de nagyon sokat kellett önteni belőle,hogy ténylegesen nagy hab legyen a vízben és ennek eredménye az volt,hogy pár használat után már üres lett a flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.