Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. február 9.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

Logóval ellátott, puha és kényelmes arctörlők, arany szalagkötéssel.

radioaktiva

2018. július 20.

Nagyon szeretem 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

Nagyon szeretem 😊

zdoreebaba

2018. február 16.

Megérte karácsonyra meglepnem magam. 1500 forint volt ez a két kis arctörlő. Pihe-puha pamutos, jól szívja a nedvességet. Hétvégente arckezelésekhez használom, valamint a reggeli mosakodáshoz. A Milk&Honey méhpempős minta feldobja az egészet és így még szívesebben használom. Könnyen felakasztható. Ajándékötletnek is tökéletes! Ha lesz még biztosan rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

nkatika

2018. január 23.

Élmény a használata, jó nedvszívó. Nagyon finom, puha. Gyönyörű, sötétebb krémszínű kis törcsi. Szépen hímzett. A címkéjénél fogva, S kampón lóg a törölközőszárítómon. Remélem, a két darab sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 23.