Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

"Intenzív, luxus hidratálás bőre szépségéért. Érezze bőrén az organikus forrásból származó tej- és mézkivonatot tartalmazó testápoló krém csodálatos illatát. Hatására bőre puha tapintású lesz."

Ár: 1500 , Eladó: mlnd
Állapot: Nem sokszor használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázom is a vevő terhére

zdoreebaba

2018. február 24.

Téli időben kimondott kedvencem. A lábam, lábszáram rettentően szárad, szinte már hámlik a bőröm. Ez a krém egy használat után helyrelendíti. Szeretem használni, elegáns a csomagolása. Senkit ne tévesszen meg az arany külső, fekete kupak. Ugyanaz a tartalma, ami a sima Milk&Honey Gold krémnek. Limitált kiadás! Az illata inkább anyához illik, nem annyira az én világom. Gyorsan beszívódik, mélyen hidratálja a bőrt. A tej és a méz keveréke jól érezhető az illatán. Állaga luxus érzést kelt! Mintha igazi arannyal kenném be a bőröm. Szenzációs termék! Érzékeny bőrűek bátran használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.