Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pazar körömlakk a luxus világát idéző árnyalatokban. Limitált kiadásban, 6 intenzív árnyalatban kapható. Hosszú ideig megőrzi fényét. Hatására körmei hollywoodi pompában ragyognak.

nsaranna

2015. június 17.

Nagy kedvenc, szépen fénylik, nekem a képen látható árnyalat van meg. Imádom a nude körmöket, bár ez rajtam egy kicsit sötétebb és koszosabb finisht ad, de még így is elfogadom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

Dayanara

2015. február 13.

Most vettem csak észre, hogy már kb. 2 éve kapható ez a lakk (2013-ban lett feltöltve), pedig limitált kiadás. :D Most viszont már szerintem nem gyártják, ugyanis nemrég az összes árnyalat le volt akciózva szépen sorban és a mini katalógusból lehetett rendelni őket. Lehet, hogy lesz még a miniben később, de talán néhány aukciós/hirdetős oldalon is találni még pár darabot.
Már a megjelenésekor tetszett a kollekció, de számomra túl drága volt, vártam az akcióra. Utólag belegondolva csoda, hogy 2 év után sikerült akciósan beszereznem, amikor még limitált is! Mindegy, végre enyém a barna (Daring Brown) árnyalat! Ráadásul csak 799 forint volt a 7 ml.
A netes fotókat elnézve nagyon kis elegáns a csomagolása, a doboz és az üveg is. Viszont élőben elég aprócskának tűnik, de szép így is. Az ecsete kicsit vastagabb fajta, ami az első másodpercekben furcsa volt, de azóta már rájöttem, hogy ez sokkal jobb, mert tényleg szinte 2-3 mozdulattal kész a lakkozás. És nem is folyik mellé, pont megfelelő mennyiséget vesz fel az ecset. A lakk állaga is megfelelő, nagyon könnyen terül. Nekem a barnából elég volt 2 réteg, viszont vigyázni kell, mert hajlamos kicsit csíkozódni. Vagyis nem a klasszikus értelemben véve, hanem úgy, hogy ránézésre tökéletes, aztán ha tenyérrel a nap/lámpa felé fordítom a kezem, akkor látni, hogy a köröm fehér részénél bizony átlátszik pár csíkban. Alapvetően jó a fedése, és 2 rétegben már egyáltalán nem látszana át kicsit sem, ha fel lehetne, ill. fel tudnám úgy vinni, hogy tényleg egyenletes legyen. Ezzel majd még próbálkozom, egyébként jó így is, mert ez csak néha észrevehető, amúgy szépen mutat. A fénye is kifogástalan, nem gél hatású, de azért fényes, és tényleg a lemosásig megmarad a fénye, nem fakul vagy kopik! Önmagában kentem fel, alap és fedőlakk nélkül, nekem így is kitartott 4-5 napig, utána már igényelt volna egy kis javítást néhol. Mivel itthon voltam még hagytam pár napig, nem mentem rá újra. A fénye 1 hét után is olyan volt, mint felkenéskor, szuper! És a körmöket kicsit sem fogja be, sőt én ilyet még nem tapasztaltam, de mintha simább és erősebb, egészségesebb lenne a körmöm tőle. Szóval nagyon kényelmes viselet, ha lehet ilyet mondani. Véletlenül az acetonmentes lemosóval mostam le, pedig eredetileg nem azzal akartam. Ennek ellenére tökéletesen lehozta az is, és nem kenődött egyáltalán, nem fogta be az ujjam, csak a vattára került át. Tökéletes, nagyon jó lakknak tartom. Ugyanakkor szót kell ejtenem az egyik legfontosabb dologról, a színéről. Néztem fotókat a neten, de ez élőben bizony nem rendes barna. Alapvetően a világosabb barnák közé tartozik, esetleg középbarna, de nem túl sötét. Amolyan kakaós, tejcsokis. Ellenben bizonyos fényviszonyok között kicsit lilás, mályvás, ami miatt inkább nem rendeltem újra. Szép, de nekem ez az első barna lakkom, és mivel nem lilásbarnát szerettem volna most sem, így elég lesz 1üveggel is. De ha áthangolom az agyam és 'olykor lilás fényű barnaként' gondolok rá, akkor szerintem jobban fogom szeretni. Megadom az 5 csillagot, mert az ára is inkább csak nekem magas kicsit, illetve leszámítva, hogy kicsit más a szín, mint gondoltam csodás lakk. Nagyon gyorsan meg is száradt és nem lett lenyomatos később sem. A kopás is minimális volt és nagyon ragaszkodó a későbbiekben is, tapad a körömhöz, ezért nem pattog le, nem repedezik gyenge körmök esetében sem. Ja és kicsit sem "marta fel" a körmöm, nagyon kíméletes formula. (Az INCI különben hiányos, de csak a színezőanyagok hiányoznak a végéről.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

danna113

2014. május 8.

Széen pigmentált és bár elég lenne egy rétegben, én a megszokás kedvéért mindíg lettőt használok. Az ecsete jó, az design luxus hatást kelt. A tartósságárol sokat nem tudok mondani. Ritkán van rajtam 2 napnál tovább körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

nikol1118

2014. április 1.

2 árnyalatot is megvettem de sajnos nem sokáig maradt meg. Vasárnap lakkozás után 2 órával csak megigazítottam a hajam és lepattogott több helyen is...............
mi lett volna ha mosogatok?? :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

mi lett volna ha mosogatok?? :-)

kissnoncsa

2014. március 19.

Nekem nagyon bevált ugyan alaplakk és fedőlakk nélkül csak 3 napot bír, de ez nálam teljesen átlagos viszont nem hólyagosodik fel szép a fedése ugyan én két rétegben viszem fel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

kbeata87

2013. június 9.

Hollywood Red, Black Red színekben van meg, szép színek, SH alaplakkal és MegaShine fedőlakkal 7 napot bírja a lakkozásom, ez elsősorban az alap-és fedőlakkoknak köszönhető. Ár-érték arányban jó, az ecsete könnyen használható, tetszik és az állaga is szuper. Jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

kozlokova73

2013. március 22.

Nekem is a Burgundy van meg,nem tudom milyen minosegu a tobbi szinu,de ez egy csoda. egy retegben fed,kicsit surubb,de ep ezert nem csikozodik,egy retegben tokeletes,meg kell tanulni vele dolgozni. Felkenes utan jo ideig vigyazni kell ,nem szabad ranyomni semmit es ksobb mar a ragyogas is megmarad, tetszik. Ezzel a szep lakkal,meg ha nem is brutal tartos akkor is barhol meg lehet jelenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

ursus

2013. március 1.

Nekem nagyon bevált; tartós, jó az állaga és az ecsete és nagyon szép tartós színe van. Nekem a Daring Brown van, nagyon elégedett vagyok vele. A Forbidden Burgundy lesz a következő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 1.

trix

2013. február 28.

Nekem tea rose színben van meg.Az üvegben csodálatos a színe,felkenve már kevésbé.Száradás után azonnal rengeteget veszít a fényéből,szinte opálos lesz.Pár óránál nem bír többet pattogzás nélkül,és sajnos kiemeli a köröm minden egyenletlenségét.Az állaga szerintem túl sűrű.Nem ajánlom senkinek,teljes pénzkidobás!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 28.

kisciccus

2013. február 21.

Nekem hollywood red színben van. Szép színe van nagyon, de nagyon hamar kopik, egyik lakkom sem kopik ilyen gyorsan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol