Oriflame

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

A szappan hatékonyan tisztít, mindennapi használatra is ideális. Arctic Pro Defence összetevővel és férfias, citrusos, fás illattal.

Bonnieoo7

2020. május 14.

Nagyon gusztusos ebben a csomagolásban, olyan masszívnak tűnik. Nem saját részre vettem természetesen, akciósan 2-őt is... más ajándékok mellé jól jön majd. Darabára az itt feltűntett ár felénél is kevesebb volt, így 100 g mennyiségért igazán megéri.🐸
Külön örültem, hogy rátaláltam, mert viszonylag kevés - igazán férfiaknak szóló szappan van a magyar piaci kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

zdoreebaba

2019. szeptember 15.

Elég jó termék, isteni férfias, sportos illata van. Kinézetre olyan, mint egy nagy fekete szén darab. Nagyon szuperül habzik, mindennapos használatra tökéletes. Az illatát 2 óráig tutira érezni lehet. Makulátlanul tisztítja a bőrt. Mivel 100 grammos kiszerelés, így elég sokáig el voltak vele a fiúk. Mindennapos használat mellett 2-3 hónapig simán bírja. Ár érték arány tökéletes. Ajánlom, aki szeret megismerni új jó minőségű szappanokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.