Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Mint az első, termékeiben természetes alapanyagokat felhasználó, szépségápolással foglalkozó cégek egyike, az Oriflame az illataiban is a természet felé fordul. Ebben az eszenciában a Stockholm szigetvilágában megtalálható fenséges mocsári kockásliliom tündököl. Ez az illat a szépség és a vitalitás ünnepe, a svéd nyarat hozza el világunkba."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Verena

2019. február 4.

Katalógusban találkoztam vele. A dörzsis oldalon kellemes görögdinnyés illata volt. Megrendeltem és csalódnom kellett. Görögdinnye sehol, helyette szimpla fehér virágos illat. Nem nagyon rajongok a virágos parfümökért, úgyhogy azóta is csak a port fogja a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

ALettah

2018. szeptember 20.

Friss és tiszta, de ez is inkább tusfürdő illat, mint parfüm. A dinnye és a vizes jegyek dominálnak benne.
Ha ajándékba kapnám, elpuffognám, de kevés ahhoz, hogy csak úgy kelljen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Ha ajándékba kapnám, elpuffognám, de kevés ahhoz, hogy csak úgy kelljen.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Nagyon nyári, nagyon vidám, nagyon olcsó és az árához képest még tartós is. Elhasználtam, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

zdoreebaba

2018. május 17.

Egyszerű, de nagyszerű. Olcsó és nagyon fincsi illat. Szerintem az én egyéniségemhez passzol: visszafogott és letisztult. Munkába és mindennapokra tökéletes. Tartóssága nekem jól megfelel, ahhoz képes, hogy csak Edt-ről van szó. 3-4 órát intenzíven kibír a ruhán, a bőrről gyorsabban elszáll. Vizes, dinnyés jegyek vannak benne, amiket imádok főleg tavasszal és a nyár beköszöntével. Jól visszaadja az üvegcse és a kivitelezés az illat tisztaságát, gyöngédségét. Valóban hozza a svéd szigetvilág hangulatát. Engem megnyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

vocy

2018. április 11.

Egyszerűen imádom. Most érek az első üveg aljára, de be kell szereznem egy üveggel, mert a kedvenc illatom lett. Letisztult és kellemes, igazi északi hangulata van ahogy a neve sugallja. Elegáns, de mégis van benne valami játékosság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

marcha

2018. március 4.

Kellemes és közepesen tartós illat. A neve találó, tényleg egy Skandináv erdős-hegyes-fjordos tájat juttat eszembe, amit jól ellensúlyoz a dinnye. Valahogy mégsem lettünk barátok, de ez nem a parfüm hibája, én az édesebbeket szeretem. Aki nőies, de nem fullasztóan édes parfümre vágyik, annak kiváló választás lehet. Amúgy nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Mesilla

2017. november 29.

Ez az az illat, amire még az édes szagokra finnyás ismerősök is azt mondták, hogy kellemes. Friss, kis szerény illat, nem orrbavágós, a csomagolása is ezt sugallja, olyan tiszta illat. És valószínűleg mások által is érezhető az illata, még ha én nem is mindig érzem meg, mert ismerős a minta alapján beazonosította, hogy ez mintha rajtam szokott volna lenni. :)
Azért négy csillagot kap, mert nem az a "soha többé nélküle" parfüm, de egyszer megérte megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

zorica85

2017. szeptember 24.

Most az abszolút kedvenc hétköznapi munkábajárós illatom. Friss, édeskés, meglepően tartós. Talán hidegebb időben már nem annyira ideális, de nagyon rákattantam, úgyhogy egyelőre nem váltom le. Vennék is belőle tartalékot, ha Valaki megválna tőle, már sajnálom hogy amikor akciós volt nem táraztam be belőle. Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

adrica

2017. augusztus 15.

Hááát, az itt írt vélemények alapján végül látatlanul belevágtam egy ilyen kis aranyosba. Nem mondom, hogy nem tetszik, mert igen is nem rossz, de azért van ennél amit jobban szeretek. Nem szeretek ilyet mondani, de tényleg az az elfújkodom, ha már megvettem, de ennyi, nem nyújt több élvezetet. Kezdetkor kicsi dinnye megmutatja magát, kis alkohol, aztán gyorsan átvált édesebb tónussá, és előtérbe kerül egy zöldes fátyol. Frissen nyírt fű, hasított bot, fa illata. Ez egy ártatlan, semmi komoly illatocska. Gyerekkorom nyarait juttatja eszembe, amikor vidéken nagymamánál nyaraltunk, és a kis kantáros farmersortomban kúsztam, másztam, bogarat gyűjtöttem, egész nap kint a szabadban "elvoltunk". Jaj, de nagyon jól elvoltunk. Mindenféle érdekes dolgot csináltunk, virágok szirmából levest főztünk, hangya tojásokat csodáltunk, tücsköt fogtunk. Szóval csak ennyire komoly ez az illat. Nekem nem tűnik tartósnak, de megbocsájtom neki, ennyi pénzért, és mert szép érzéseket keltett. A Midsummer-re hajaz erősen, ami nagy kedvencem, de abban van egy kis málna, és citromosabb, amit ebben a parfikában a dinnye vált fel. Többet nem hiszem, hogy megveszem, de lehet, hogy nagyon hozzám fog nőni, míg használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

WAME123

2017. augusztus 7.

Nagyon finom illat, ráadásul tartós is. A katalógusban lévő dörzsis minta nem adja vissza az illat valódi karakterét, úgy valahogy nem is fogott meg, viszont élőben nagyon-nagyon nyárias, friss. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.